• Metinė Enterprise Europe Network KONFERENCIJA ir įmonių misija, Kaunas

  Enterprise Europe Network veikiantis Kauno, Klaipėdos, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose ir Lietuvos Inovacijų Centre yra didžiausias verslo paramos tinklas Europoje, teikiantis nemokamas paslaugas verslui. Tinklo pagrindis tikslas yra didinti Europos Sąjungos įmonių konkurencingumą ir inovatyvumą teikiant internacionalizacijos, inovacijos perdavimo, informacijos apie ES priemones sklaidos paslaugas.

  Tinklo metinė konferencija Lietuvoje organizuojama jau šeštą kartą ir antrą kartą Kaune. Konferencijos tikslas yra pasidalinti patirtimi kaip Enterprise Europe Network gali padėti įmonėms norinčioms pradėti arba plėsti tarptautinę veiklą, pristatyti gerąsias praktikas, pasidalinti įžvalgomis apie esamas tendencijas.

  Pirmojoje konferencijos dalyje Enterprise Europe Network atstovai pristatys Tinklo paslaugas ir kuo jos gali būti naudingos Lietuvos ir ES verslininkams. Kviestiniai ekspertai pristatys tarptautinio verslo plėtros ir tvarumo strategiją ir paanalizuos konkretų atvejį, pateiks įžvalgas apie besikeičiančią verslo aplinką ir įmonių konkurencingumą. Pranešimai bus skaitomi anglų kalba.

  Antrojoje konferencijos dalyje vyks praktinės konsultacijos ir individualūs įmonių susitikimai. Konferencijos dalyviai galės iš anksto užsiregistruoti į susitikimus su užsienio partneriais iš Švedijos ir Lenkijos (užsienio įmonių sąrašas
  ) ir konferencijos metu pagal numatytą grafiką dalyvauti individualiuose susitikimuose. Dalyviai taip pat turės galimybę užsiregistruoti individualiems susitikimams su tinklo ekspertais iš Lietuvos, Švedijos ir Lenkijos ir pasikonsultuoti aktualia tarptautinės verslo plėtros tema.

  Enterprise Europe Network konferencija yra nemokama, tačiau visi dalyviai turi registruotis, nes dalyvių skaičius yra ribojamas. Reikalinga išankstinė registracija individualiems susitikimams ir konsultacijoms.

  Registracija: Norintys užsiregistruoti individualiems susitikimams anketą
  turi atsiųsti iki Lapkričio 25 d.

  Norintys užsiregistruoti individualioms konsultacijoms, anketą
  atsiųsti iki Lapkričio 29 d.

  Registracija
  į konferenciją iki Gruodžio 2 d. arba iki bus pasiektas dalyvių limitas.

  PROGRAMA

  9:30 – 10:00

  Dalyvių registracija

  Rytinė kava

  10:00 – 10:10

  Sveikinimo žodis

  Vytautas Šileikis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktorius

  Mantas Vilys, Lietuvos Inovacijų Centro l.e.p. direktorius

  10:10 – 10:30

  Enterprise Europe Network – paslaugų nauda verslui

  Aivaras Knieža – Enterprise Europe Network projekto vadovas – koordinatorius

  10:30 – 10:45

  Enterprise Europe Network tarptautinė veikla, Kauno regiono investicinis patrauklumas

  Rita Baidokaitė – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

  10:45 – 11:00

  Technologijų perdavimas Lietuvoje – Enterprise Europe Network

  Gytis Junevičius – Lietuvos Inovacijų Centras

  11:00 – 11:30

  Kavos pertrauka

  11:30 – 12:15

  Tarptautinio verslo plėtra ir tvarumas

  Dr. Darius Šilingas – No Magic Europe

  12:15 – 13:00

  TBC

  TBC

  13:00 – 14:00

  Pietų pertrauka

  14:00 – 17:00

  *Individualūs verslo susitikimai: Lietuvos, Lenkijos ir Švedijos verslininkai.

  *Individualios konsultacijos – Tarptautinė verslo plėtra.

  Enteprise Europe Network Lietuva atstovai. (lietuvių/ anglų kalba).

  *Individualios konsultacijos apie Lenkijos rinką.

  Enteprise Europe Network partnerė iš Lenkijos. (anglų kalba).

  *Individualios konsultacijos apie Švedijos rinką.

  Enteprise Europe Network partnerė iš Švedijos. (anglų kalba).

  *Individualios konsultacijos – technologijų perdavimas.

  Enteprise Europe Network Lietuva atstovai. (lietuvių/ anglų kalba).

  *Reikalinga išankstinė registracija

  Individualius verslo susitikimus organizuoja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Enterprise Europe Network partneriais iš Švedijos ALMI Företagspartner ir Lenkijos Podlaska Regional Development Foundation. Norėdami sužinoti daugiau informacijos arba užsiregistruoti į renginį, prašome kreiptis į p. Edmundą Cyliką el. paštas.: cylikas@chamber.lt
  tel: +370 37 201491

  Individualios konsultacijos tarptautinės verslo plėtros ir technologijų perdavimo tema atliks Enterprise Europe Network Lietuva atstovai. Konsultacijų metu bus galima daugiau sužinoti apie tinklo teikiamas paslaugas, kaip susirasti potencialius klientus, dalyvavimą tarptautiniuose verslo kontaktų renginiuose ir parodose,technologijų perdavimą, internacionalizaciją ir inovacijų diegimą, aptarti eksporto plėtros planus su tinklo ekspertais. Enterprise Europe Network partneriai iš Lenkijos ir Švedijos suteiks papildomos informacijos apie verslo plėtrą Lenkijoje ir Švedijoje. Norėdami gauti daugiau informacijos arba užsiregistruoti, prašome kreiptis į Agnę Jaraitę. el paštas.: agne.jaraite@chamber.lt
  tel: +370 37 203483

  Kviestiniai pranešėjai:

  Dr. Darius Šilingas yra Solutions Department vadovas įmonėje No Magic Europe, kuri yra pasaulinį pripažinimą pelniusio verslo procesų, sistemų ir programinės įrangos modeliavimo priemonės MagicDraw tiekėja. Jo pagrindinė atsakomybė darbe yra padėti klientams sukurti efektyvią modeliavimo kultūrą, kuri leidžia pasiekti tvarią verslo ir sistemų architektūrą. Darius yra suteikęs daugiau nei 200 mokymų ir konsultacinių sesijų daugiau nei 20 šalių, skaitė pranešimus daugelyje konferencijų ir yra parašęs įvairių straipsnių apie verslo ir programų modeliavimą. Darius taip pat yra produkto vadovas Cameo Business Modeler produktui ir atsakingas už metinės BPM in Practicekonferencijos, organizuojamos Vilniuje, programą. Darius yra verslo procesų vadybos programos vadovas ISM Executive School. Jis turi informatikos daktaro laipsnį ir yra sertifikuotas BPM ekspertas.


  Data: 2013-12-03, nuo 09:30 iki 17:00


Skip to content