• Tarptautiniai partnerystės renginiai

  Tarptautiniai renginiai

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network (EEN) skelbia apie daugiau nei 60 pasaulio šalių vykstančius tarptautinius renginius: verslo partnerių susitikimus, parodas ir kt. Visų organizuojamų renginių sąrašą galite rasti čia.
  Domina konkretus renginys ir norite pasinaudoti finansine parama dalyvauti? Kreipkitės į mus – Kauno PPA rūmai konsultuoja.

  Artimiausiu metu planuojami tarptautiniai verslo kontaktų renginiai užsienyje:

   

  Robotics, Digitalization & Green Transition B2B Matchmaking – B2B renginys, skirtas robotikos, skaitmenizacijos bei žaliojo kurso sritims.

  Tipas: virtualus

  https://company-mission-robotic-and-ai.b2match.io/

  Data: rugpjūčio 17 d.

  Registracija iki: rugpjūčio 17 d.

   

  Icefish Matchmaking event 2021 – tarptautinis žuvies sektoriaus renginys, apimantis  visus komercinės žvejybos pramonės aspektus nuo gaudymo ir vietos nustatymo iki perdirbimo ir pakavimo BEI  galutinio produkto pardavimo ir platinimo. Tinkamos sritys ir produktai:

  elektronika žuvų paieškai, navigacija ir ryšiai; tinklai, virvės, linijos; įrankiai ir sauga; pakuotės, boksas ir kroviniai; varikliai, varomieji varikliai ir tepalai; šaldymas; denio mašinos, perdirbimo mašinos; svėrimas ir klasifikavimas; uosto technologijos ir krovinių tvarkymo sistemos; laivų statyba ir projektavimas; jūrų paslaugos, jūrų tyrimai, plėtra ir inovacijos; kita.

  Tipas: fizinis

  https://icefish2021.b2match.io/home

  Data: rugsėjo 15d.

  Registracija iki: rugsėjo 14 d.

   

  Lifescience Partnering 2021– gyvybės mokslų pramonei ir  akademinei bendruomenei skirtas B2B renginys.

  Tipas: virtualus

  https://lifescience-partnering-2021.b2match.io/

  Data: rugsėjo 21 d.

  Registracija iki: rugsėjo 21 d.

  Industry 4.0 International Days 2021– tarptautinis renginys, kuriame gali dalyvauti visi privatūs ir valstybiniai pramonės žaidėjai (įmonės, grupės, tyrimų laboratorijos, inkubatoriai ir t.t.), visa pridėtinės vertės grandinė (moksliniai tyrimai ir plėtra, dizainas, gamyba, techninė priežiūra, paslaugos ir t.t.). Tikslinės visos vartotojų rinkos: transportas ir mobilumas, energetika, maisto pramonė, chemikalai, kosmetika, metalai, farmacija, gynyba / karinė  pramonės ir t.t.

  Tipas: susitikimai vyks tiek virtualiai, tiek fiziškai (Eurexpo Lyon, France 69680 Chassieu, France)

  Data: rugsėjo 7-8 d.

  https://industry-40-international-days-2021.b2match.io/

  Registracija iki rugsėjo 2 d.

   

  Virtual/digital and offline B2B meetings within Macfruit 2021– tarptautinis vaisių ir daržovių pramonės verslo kontaktų renginys. Tinkančios sritys: vaisių ir daržovių produktų gamyba ir prekyba; rūšiavimo ir pakavimo mašinos ir technologijos; pakuotės ir pakavimo medžiagos; logistika ir paslaugos; vaisių ir daržovių auginimo mašinos ir sistemos; augalų daigynai ir sėklų biologiniai tirpalai.

  Tipas: susitikimai vyks tiek virtualiai, tiek fiziškai (Rimini, Italy)

  Data: rugsėjo 7- 9 d.

  https://www.macfrutdigital.natplayexpo.com/index.php?l=en

  Registracija iki rugpjūčio 27 d.

   

  Kunststoffenbeurs+Materials+Eurofinish+Surface Matchmaking 2021– tarptautinis renginys skirtas plastiko, kitų medžiagų ir dangų apdirbimo technologijoms.

  Tipas: fizinis (Diezekade 2, 5222 AK ‘s Hertogenbosch, Netherlands)

  Data: Rugsėjo 15-16 d.

  https://kunststoffenbeurs-materials-eurofinish-surface-21.b2match.io/

  Registracija iki rugsėjo 16 d.

   

   

  Co-Matching 2021 – tarptautinis renginys įmonėms, veikiančioms  metalo, mašinų, plastiko ir gumos, elektrotechnikos, medienos ir miškininkystės produktų, farmacijos ir medicinos prietaisų, namelių ant ratų gamybos ir tekstilės (darbo saugos drabužių) pramonės sektoriuose.

  Tipas: virtualus

  Data: rugpjūčio 25 d.

  https://co-matching-2021.b2match.io/

  Registracija iki:rugpjūčio 24 d.

   

  Innovation village 2021– žaliajai energetikai, žiedinei ekonomikai ir technologijoms skirtas verslo kontaktų renginys.

  Tinkami sektoriai: Skaitmeninė energija/ Ekologiškas dizainas/ Efektyvus išteklių naudojimas ir valdymas gamybos procesuose/ Efektyvus energijos vartojimas/ Žaliasis mobilumas – mobilumas mieste/ Integruotas vandens išteklių valdymas/ Atliekų perdirbimas/ Atsinaujinanti energija/ Išmanusis miestas ir išmanusis pastatas/ Išmanusis tinklas ir energijos kaupimas/ Bio technologijos/ Žaliosios technologijos/Naujos Medžiagos/ Robotika/ Gynybos ir saugumo technologijos/ Žalioji chemija ir t.t.

  Tipas: virtualus

  2 datos: birželio 24-25 d., daugiau skirta žaliajai energetikai ir žiedinei ekonomikai

                 lapkričio 4-5 d., daugiau skirta giliosioms technologojims (angl. Deep Tech)

  https://vbe-iv2021.b2match.io/

  Registracija iki: lapkričio 4 d.

   

  Circular Economy SMEs across Europe – Webinars, Workshops and Matchmaking – žiedinei ekononomikai skirti renginiai: vebinarai, diskusijos, verslo kontaktų renginys.

  Tipas: virtualus

  Data: balandžio 23 – lapkričio 30 d.

  https://circular-economy-smes-across-europe.b2match.io/

  Registracija iki: lapkričio 30 d.

   

   

Skip to content