• Tarptautiniai ryšiai

 • Verslo misijos iš užsienio valstybės priėmimas ir verslininkų susitikimų organizavimas

  Rūmai priima verslininkų misijas iš užsienio valstybių, organizuoja individualius susitikimus su Lietuvos įmonėmis, įmonių lankymus, seminarus. Susitikimai vyksta pagal iš anksto suderintą grafiką. Į susitikimus kviečiami Rūmų nariai ir kitos įmonės.

 • Verslo partnerių paieška

  Bendradarbiaudami su Enterprise Europe Network partneriais ir naudodamiesi verslo bendradarbiavimo duomenų baze, rūmai padeda ieškoti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Duomenų bazėje talpinama virš 20 000 verslo, technologinių bei tyrimų ir plėtros pasiūlymų. Įmonės gali ne tik peržiūrėti aktualius verslo

 • Užsienio įmonių, organizacijų adresų paieška

  Bendradarbiaudami su kitų valstybių Prekybos ir pramonės rūmais ir naudodamiesi įvairiais informacijos šaltiniais, rūmai atlieka užsienio įmonių bei organizacijų (gamintojų, importuotojų, didmenininkų, asociacijų) adresų paiešką.

  Kreiptis telefonu 860292901 arba elektroniniu paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt .

 • Seminarai apie verslo sąlygas užsienio valstybėse

  Rūmai organizuoja susitikimus-seminarus apie verslo sąlygas užsienio valstybėse. Kviečiami užsienio valstybių ambasadų, LR ambasadų, Užsienio reikalų ministerijos bei kitų organizacijų atsakingi darbuotojai, kurie skaito pranešimus aktualiomis verslininkams temomis, atsako į klausimus.

 • Išvykų į verslo kontaktų renginius bei tarptautines parodas organizavimas

  Rūmai organizuoja verslininkų išvykas į verslo kontaktų renginius bei tarptautines parodas. Konsultuoja, kaip pasiruošti ir dalyvauti verslo kontaktų renginiuose bei tarptautinėse parodose. Rūmų nariai ir kitos įmonės apie renginius informuojamos papildomai.

 • Informacija apie parodas-muges

  Naudodamiesi įvairiais informacijos šaltiniais, Rūmai teikia informaciją apie tarptautines parodas-muges bei jų organizatorius užsienio valstybėse. Kreiptis telefonu 863374431, elektroniniu paštu: ingrida.braziuniene@chamber.lt 

Skip to content