• RŪMŲ NARIŲ SĄRAŠAS

  • Kuria efektyvius, potencialiems klientams patrauklius skaitmeninius sprendimus, suteikiančius pamatuojamą naudą Jūsų verslui. BE1ST Agency orientuota į kiekvienos įmonės sėkmę internete. Siekia rezultatų ne žodžiais, o darbais. Komanda dirba ne tik Jums, bet ir su Jumis, kad pasiekti geriausius rezultatus Jūsų verslui.
   Teikiamos paslaugos:
   Internetinių svetainių kūrimas;
   Elektroninių parduotuvių kūrimas;
   Skaitmeninė reklama;
   Soc. tinklų administravimas, turinio rinkodara;
   Rinkodaros konsultacijos

  • Lino audinių audimas ir namų tekstilės gaminių siuvimas

  • Gamina juvelyrinius dirbinius, vykdo jų prekybą ir atlieka brangakmenių ekspertizes, teikia konsultacijas ir remonto paslaugas, įmonėje kuriami autoriniai juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais ir juvelyriniais akmenimis.
   A.Kleišmanto brangakmenių tyrimų laboratorijoje tiriami brangakmeniai ir juvelyriniai akmenys. Tyrimo metu identifikuojama tiriamo akmens rūšis, natūrali ar dirbtinė medžiaga. Nustatoma masė, švarumas, fluorescencija, šlifavimo forma ir kokybė. Išrašomas serifikatas. Nustatoma akmens ir juvelyrinio dirbinio vertė.
   Brangakmenių (gemologijos) muziejus yra įkurtas A.Kleišmanto įmonės "Du safyrai" patalpose. Muziejuje eksponuojami įvairūs brangieji ir juvelyriniai akmenys bei retieji mineralai, jų rūšys ir atmainos. 321200

  • Transporto paslaugos, konteinerių krova.

  • Tūkstantmetės tradicijos ir naujausios technologijos įgalino sukurti taurų, putojanti, nealkoholinį gėrimą visoms gyvenimo akimirkoms – ACALA Premium Kombucha. Mūsų tikslas yra pasiūlyti alternatyvą alkoholiniams gėrimams tokiems kaip vynas ar šampanas, tai mes stengiamės perteikti per skonių kombinacijas bei neįprastas šampano butelių pakuotes.VIZIJATapti pasauliniu premium kombucha gėrimo etalonu.

  • Pagrindinė bendrovės veikla – azoto trąšų, trąšų mišinių, skystų kompleksinių trašų, amoniako, azoto rūgšties, metanolio, formalino, karbamido formaldehidų dervų (KED), polivinilacetatinės dispersijos (PVAD), pramoninių dujų, aliuminio sulfato tirpalo, vandens emulsijų dažų gamyba.

   "ISO" 9001; ISO 14001; OHSAS 18001:2007

  • Gamina polipropileninius didmaišius (minkštuosius konteinerius), skirtus pakuoti, transportuoti bei sandėliuoti šiai produkcijai: įvairioms trąšoms, chemikalams, medžio bei plastikinėms granulėms, kombinuotiems pašarams, sėkloms, dėvėtiems drabužiams, statybinėms medžiagoms (cementui, skiediniams, akmens, smėlio skaldai) ir kitiems biriems pavojingiems ir nepavojingiems produktams, taip pat maisto produktams (grūdams, miltams, cukrui, įvairioms daržovėms).

  • IT įmonių ir IT produktų platforma, turinti virš 1200 partnerių, padedanti rasti tinkamiasią ir konkurencingiausią IT sprendimą bet kokiam poreikiui. Aciety turi unikalią nuolaidų programą IT produktams.

  • Vaistų ir maisto papildų gamyba, didmeninis platinimas. Įmonė turi gamybos licenzijas ir Geros gamybos praktikos pažymėjimą.

  • Vaistažolių arbatų gamyba, maisto papildų gamyba, arbatų gamyba.

  • Teikiame aukščiausios kokybės teisines paslaugas pagrindinėse teisės srityse. Ekspertinės sritys: teisminiai ginčai ir arbitražas, verslo teisė, darbo teisė, mokestiniai ginčai, konkurencijos teisė ir baudžiamoji teisė. Kontoros advokatai yra sukaupę išskirtinę patirtį, studijavo geriausiuose Europos ir JAV universitetuose.

  • Kompleksiškos teisinės paslaugos.

  • Gyvenamųjų ir negyvenamųjų namų statyba.

  • Trąšų ir azoto junginių gamyba ir pakavimas, agrocheminių produktų ir trąšų didmeninė prekyba.

  • Tai pakavimo medžiagų ir pakavimo įrengimų prekyba ir gamyba. Padėklų vyniojimo įrenginiai, įrengimai su besisukančia platforma ir rotaciniai pakavimo įrengimai. Plėvelės horizontalaus vyniojimo mašinos ir plėvelės vyniojimo robotai. Tvirtinimo juostų rišimo įrenginių prekyba. Plėvelių užlydymo bei aptraukimo įrenginių prekyba. Maišelių užlydymo įrenginių prekyba . Įrenginiai produktų aptraukimui plėvele bei įrenginiai maišelių gamybai ir vakuumavimo įrengimų prekyba. Įįrengimai lipniai juostai klijuoti bei dėžių užklijavimo įrengimų prekyba ir įrengimai dėžių sulankstymui. Fasavimo linijų ir įrangos prekyba produktams fasuoti, konvejeriai bei motorizuoti konvejerių moduliai.

  • UAB “AKIS Technologies” įmonė specializuojasi į informacinių procesų ir automatizuotų technologijų sistemas. Turime nemažai sukurtų ir išvystytų sprendimų tokių kaip: sunkvežimių srautų valdymo sistemos, parking’o sistemos, eilių valdymo sistemos, elektroninių ženklų sistema, praėjimo kontrolė, seismografai ir t.t. Esame vieninteliai eilių valdymo sistemų gamintojai Lietuvoje. Turime sukaupę 25m patirtį, esame lankstūs, nuolat tobuliname ir papildome savo produktus. Mūsų klientai sėkmingai naudojasi sistemas daugiau nei 50 pasaulio šalių. Turime profesionalią įrangos palaikymo komandą.

Skip to content