• RŪMŲ NARIŲ SĄRAŠAS

  • Įmonė turi dvi veiklas. Pirmoji – prekinis ženklas "Rec Pro" – koncentruojasi reklamos ir TV laidų gamybos srityje. Antroji sfera – originalių bei išskirtinių rūbų gamyba bei prekyba (prekinis ženklas "GG").

  • Kuria efektyvius, potencialiems klientams patrauklius skaitmeninius sprendimus, suteikiančius pamatuojamą naudą Jūsų verslui. BE1ST Agency orientuota į kiekvienos įmonės sėkmę internete. Siekia rezultatų ne žodžiais, o darbais. Komanda dirba ne tik Jums, bet ir su Jumis, kad pasiekti geriausius rezultatus Jūsų verslui.
   Teikiamos paslaugos:
   Internetinių svetainių kūrimas;
   Elektroninių parduotuvių kūrimas;
   Skaitmeninė reklama;
   Soc. tinklų administravimas, turinio rinkodara;
   Rinkodaros konsultacijos

  • Gamina juvelyrinius dirbinius, vykdo jų prekybą ir atlieka brangakmenių ekspertizes, teikia konsultacijas ir remonto paslaugas, įmonėje kuriami autoriniai juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais ir juvelyriniais akmenimis.
   A.Kleišmanto brangakmenių tyrimų laboratorijoje tiriami brangakmeniai ir juvelyriniai akmenys. Tyrimo metu identifikuojama tiriamo akmens rūšis, natūrali ar dirbtinė medžiaga. Nustatoma masė, švarumas, fluorescencija, šlifavimo forma ir kokybė. Išrašomas serifikatas. Nustatoma akmens ir juvelyrinio dirbinio vertė.
   Brangakmenių (gemologijos) muziejus yra įkurtas A.Kleišmanto įmonės "Du safyrai" patalpose. Muziejuje eksponuojami įvairūs brangieji ir juvelyriniai akmenys bei retieji mineralai, jų rūšys ir atmainos. 321200

  • ALUFLAM EXTRUSION – ABC NORDIC pagrindinis prekinis ženklas. Tai – didžiausias ALUFLAM grupės padalinys, galintis pasiūlyti: aliuminio profilių gamyba ekstruzijos būdu; aliuminio profilių bei detalių dažymas milteliniu būdu; aliuminio profilių bei detalių anodavimas; aliuminio profilių apdirbimas mechaniškai; aliuminio profilių terminio pertraukimo izoliatorių valcavimas; aliuminio profilių bei jų sistemų projektavimo paslaugos. Pagrindiniai klientai tai statybos, baldų, automobilių, pramoninės industrijos kompanijos. Įmonė pirmoji Baltijos šalyse, teikianti aliuminio profilių gamybos paslaugas ekstruzijos būdu.

  • Transporto paslaugos, konteinerių krova.

  • Tūkstantmetės tradicijos ir naujausios technologijos įgalino sukurti taurų, putojanti, nealkoholinį gėrimą visoms gyvenimo akimirkoms – ACALA Premium Kombucha. Mūsų tikslas yra pasiūlyti alternatyvą alkoholiniams gėrimams tokiems kaip vynas ar šampanas, tai mes stengiamės perteikti per skonių kombinacijas bei neįprastas šampano butelių pakuotes.VIZIJATapti pasauliniu premium kombucha gėrimo etalonu.

  • Pagrindinė bendrovės veikla – azoto trąšų, trąšų mišinių, skystų kompleksinių trašų, amoniako, azoto rūgšties, metanolio, formalino, karbamido formaldehidų dervų (KED), polivinilacetatinės dispersijos (PVAD), pramoninių dujų, aliuminio sulfato tirpalo, vandens emulsijų dažų gamyba.

   "ISO" 9001; ISO 14001; OHSAS 18001:2007

  • Gamina polipropileninius didmaišius (minkštuosius konteinerius), skirtus pakuoti, transportuoti bei sandėliuoti šiai produkcijai: įvairioms trąšoms, chemikalams, medžio bei plastikinėms granulėms, kombinuotiems pašarams, sėkloms, dėvėtiems drabužiams, statybinėms medžiagoms (cementui, skiediniams, akmens, smėlio skaldai) ir kitiems biriems pavojingiems ir nepavojingiems produktams, taip pat maisto produktams (grūdams, miltams, cukrui, įvairioms daržovėms).

  • Vabzdžių auginimas žmonių maistui. Naujų maisto produktų, panaudojant vabzdžius, kūrimas ir gamyba.

  • IT įmonių ir IT produktų platforma, turinti virš 1200 partnerių, padedanti rasti tinkamiasią ir konkurencingiausią IT sprendimą bet kokiam poreikiui. Aciety turi unikalią nuolaidų programą IT produktams.

  • Vaistų ir maisto papildų gamyba, didmeninis platinimas. Įmonė turi gamybos licenzijas ir Geros gamybos praktikos pažymėjimą.

  • Vaistažolių arbatų gamyba, maisto papildų gamyba, arbatų gamyba.

  • Advokatų kontoroje „Stašaitis & Partners“ svarbiausia progresyvi draugystė , tampant Jūsų patarėju teisiniais klausimais. Mums pirmoje vietoje yra profesionalus ir maksimalus kliento poreikių patenkinimas, buvimas progreso centre ir inovatyvių sprendimų paieška. Esame PraeLegal pasaulinio tinklo nariais, todėl ne tik teikiame profesionalias teisines paslaugas Lietuvos ir užsienio privatiems asmenims ir verslui, ieškantiems patikimo ir operatyvaus patarimo ar atstovo Lietuvoje, bet ir esant poreikiui operatyviai galime pasitelkti į pagalbą daugiau kaip 140 valstybių veikiančius nepriklausomus teisininkus ar advokatų kontoras. Ieškome kūrybiškiausių sprendimų, siekdami klientui palankiausio rezultato.

  • Tai advokatų profesinė bendrija, kurią sudaro talentingų ir profesionalių advokatų, advokatų padėjėjų ir teisininkų komanda, teikianti tik kvalifikuotas ir aukštos kokybės teisines paslaugas, bendradarbiaujant su įvairių sričių specialistais: auditoriais, draudimo brokeriais, architektais, kitais specialistais.

Skip to content