• Bendruomenė
 • RŪMŲ NARIŲ SĄRAŠAS

  • Tai pramoninės įrangos gamintoja, kuri projektuoja ir gamina įvairias supakuotos produkcijos transportavimo linijas, robotizuotas pakavimo, paletavimo ir nukrovimo sistemas. Gamina baldų pramonės įrenginius, lentų paletavimo įrangą, taip pat kartono pjaustymo ir pakavimo įrenginius.

  • Projektai skirti senjorams:
   * nemokamas žurnalas "60+" (stilius, sveikata, aktualijos, laisvalaikio pramogos, konkursai ir kt.)
   * Metų senjoro rinkimai (kasmetinis renginys)
   * PowerAge'cy (vyresnio amžiaus modelių agentūra)
   * www.pazintys60.lt (pažinčių svetainė bendravimui)
   * "Senjorai kine" (nemokami kino seansai senjorams)
   * Jau greitai! – naujas portalas "Pasiūlymai senjorams"
   * Edukacijos ir kiti renginiai

  • Programinės įrangos leidyba.

  • Užmiesčio vila "9 vėjai" organizuoja privačias bei įmonių šventes su apgyvendinimu ir maitinimu.

  • Gamina juvelyrinius dirbinius, vykdo jų prekybą ir atlieka brangakmenių ekspertizes, teikia konsultacijas ir remonto paslaugas, įmonėje kuriami autoriniai juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais ir juvelyriniais akmenimis.
   A.Kleišmanto brangakmenių tyrimų laboratorijoje tiriami brangakmeniai ir juvelyriniai akmenys. Tyrimo metu identifikuojama tiriamo akmens rūšis, natūrali ar dirbtinė medžiaga. Nustatoma masė, švarumas, fluorescencija, šlifavimo forma ir kokybė. Išrašomas serifikatas. Nustatoma akmens ir juvelyrinio dirbinio vertė.
   Brangakmenių (gemologijos) muziejus yra įkurtas A.Kleišmanto įmonės "Du safyrai" patalpose. Muziejuje eksponuojami įvairūs brangieji ir juvelyriniai akmenys bei retieji mineralai, jų rūšys ir atmainos. 321200

  • ALUFLAM EXTRUSION – ABC NORDIC, UAB pagrindinis prekinis ženklas. Tai – didžiausias ALUFLAM grupės padalinys, galintis pasiūlyti: aliuminio profilių gamyba ekstruzijos būdu; aliuminio profilių bei detalių dažymas milteliniu būdu; ; aliuminio profilių apdirbimas mechaniškai; aliuminio profilių terminio pertraukimo izoliatorių valcavimas; aliuminio profilių bei jų sistemų projektavimo paslaugos. Pagrindiniai klientai tai statybos, baldų, automobilių, pramoninės industrijos kompanijos. Įmonė pirmoji Baltijos šalyse, teikianti aliuminio profilių gamybos paslaugas ekstruzijos būdu.

  • Tūkstantmetės tradicijos ir naujausios technologijos įgalino sukurti taurų, putojanti, nealkoholinį gėrimą visoms gyvenimo akimirkoms – ACALA Premium Kombucha. Mūsų tikslas yra pasiūlyti alternatyvą alkoholiniams gėrimams tokiems kaip vynas ar šampanas, tai mes stengiamės perteikti per skonių kombinacijas bei neįprastas šampano butelių pakuotes.VIZIJATapti pasauliniu premium kombucha gėrimo etalonu.

  • Pagrindinė bendrovės veikla – azoto trąšų, trąšų mišinių, skystų kompleksinių trašų, amoniako, azoto rūgšties, metanolio, formalino, karbamido formaldehidų dervų (KED), polivinilacetatinės dispersijos (PVAD), pramoninių dujų, aliuminio sulfato tirpalo, vandens emulsijų dažų gamyba.

   "ISO" 9001; ISO 14001; OHSAS 18001:2007

  • Gamina polipropileninius didmaišius (minkštuosius konteinerius), skirtus pakuoti, transportuoti bei sandėliuoti šiai produkcijai: įvairioms trąšoms, chemikalams, medžio bei plastikinėms granulėms, kombinuotiems pašarams, sėkloms, dėvėtiems drabužiams, statybinėms medžiagoms (cementui, skiediniams, akmens, smėlio skaldai) ir kitiems biriems pavojingiems ir nepavojingiems produktams, taip pat maisto produktams (grūdams, miltams, cukrui, įvairioms daržovėms).

  • Vabzdžių auginimas žmonių maistui. Naujų maisto produktų, panaudojant vabzdžius, kūrimas ir gamyba.

  • IT įmonių ir IT produktų platforma, turinti virš 1200 partnerių, padedanti rasti tinkamiasią ir konkurencingiausią IT sprendimą bet kokiam poreikiui. Aciety turi unikalią nuolaidų programą IT produktams.

  • Vaistų ir maisto papildų gamyba, didmeninis platinimas. Įmonė turi gamybos licenzijas ir Geros gamybos praktikos pažymėjimą.

  • Vaistažolių arbatų gamyba, maisto papildų gamyba, arbatų gamyba.

  • Kūrybinė marketingo agentūra (interneto svetainių, el. parduotuvių, video reklamų, reklaminių kampanijų kūrimas).

  • Reklamos projektavimas ir gamyba.

  • Pagrindinės teisminės praktikos sritys: statybos ranga, sutarčių teisė, verslo teisė, nekilnojamasis turtas, konkurencijos ir darbo teisiniai ginčai, planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo procedūros ir teisminiai ginčai, teritorijų planavimas ir ginčai žemės teisės srityje, įmonių nemokumas, draudimo ir bankų teisė, Medicinos teisė, įmonių vadovų ir atskirų profesijų atstovų civilinė atsakomybė, transporto teisė, valstybės ir pareigūnų atsakomybė, valstybės žalos atlyginimas ir kitos.

Skip to content