• Viešoji konsultacija: Alternatyvūs ginčų sprendimo būdai

  Europos Komisija paskelbė konsultaciją dėl alternatyvių ginčų sprendimo būdų išvengiant teismo proceso. Alternatyvūs ginčo sprendimo būdai apima arbitražą, tarpininkavimą ir nesutariančių pusių sutaikinimą. Konsultacijos metu siekiama surinkti duomenis apie galiojančias alternatyvias ginčų sprendimo būdų schemas Europoje ir išsiaiškinti verslo nuomonę, ar alternatyvūs ginčų sprendimo būdai yra efektyvūs.

  Balandžio 8 d. 9.30 val. Europos verslo ir inovacijų tinklas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Algirdo g. 31, 5 a. Vilnius) rengia nemokamą seminarą – konsultaciją “ALTERNATYVŪS GINČŲ SPRENDIMO BŪDAI. ARBITRAŽAS”.

  Seminaro tikslas – supažindinti su alternatyviais ginčų sprendimo būdais, arbitražo privalumais ir ypatumais bei patarti, kaip jais pasinaudoti. Renginio temos:

  • Kaip galima ginčą spręsti be teismo?
  • Kas yra arbitražas; Kokie arbitražo privalumai ?
  • Kokie ginčai gali būti sprendžiami arbitraže?
  • Ko reikia ginčui arbitraže spręsti?
  • Praktiniai patarimai, kaip pasiekti greitesnio ginčo sprendimo arbitraže.

  Lektoriai:

  prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius, Vilniaus komercinio arbitražo teismo pirmininkas, VU Teisės fakulteto dekanas;

  Vilija Vaitkutė Pavan, arbitrė, advokatų kontoros “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN” advokatė; ICC tarptautinio arbitražo teismo narė, Lietuvos verslo konfederacijos/ICC Lietuva arbitražo komisijos narė;

  – Vitalija Baranovienė, Vilniaus komercinio arbitražo teismo generalinė sekretorė, Lietuvos verslo konfederacijos/ICC Lietuva arbitražo komisijos narė.

  Renginys skirtas įmonių vadovams, darbuotojams, rengiantiems verslo sutartis, teisininkams, advokatams, jų padėjėjams ir kitiems specialistams, susiduriantiems su verslo ginčų sprendimu.

  Norinčius dalyvauti seminare prašome užpildyti pridedamą anketą ir iki balandžio 4 d. atsiųsti į Vilniaus PPAR el. paštu irena.jasiukeviciute@cci.lt
  . Išsamesnė informacija tel. (8 5) 213 5450.

  Įmonės, negalinčios dalyvauti seminare, bet norinčios pareikšti savo nuomonę apie alternatyvius ginčų sprendimų būdus, kviečiamos užpildyti klausimyną ir atsiųsti aukščiau nurodytu el. paštu.

  Europos verslo ir inovacijų tinklo Vilniaus PPAR biuro vadovė Irena Jasiukevičiūtė

  AGS-klausimynas.doc
  AGS-dalyvio registracijos anketa.doc

  Data: 2011-04-08, nuo 09:30 iki 13:00


Skip to content