• Verslo forumas

  Pasaulinio garso IEEE Technologijų ir inžinerijos vadybos organizacija bei Kauno Technologijos universitetas kviečia į pirmą kartą Baltijos šalyse organizuojamą virtualią konferenciją „Leading Digital Transformation in Business and Society“, kuri vyks rugpjūčio  24-27 dienomis.

  Išskirtinis dėmesys skiriamas „Verslo Forumui“, kuris vyks rugpjūčio 27 d. Renginyje pasaulinio garso pranešėjai, lyderiaujančio verslo iššūkių „gyvoji laboratorija“, inovatyvios mokslo ir verslo idėjos bei naujos, tarptautinės partnerystės!

  Dėmesio! Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams su nuolaidos kodu 2021-IEEE-ICTE-ORG suteikiama 50% nuolaida (šiuo metu bilieto kaina be nuolaidos yra 55 doleriai, pritaikius nuolaidą bilietas kainuos apie 23 eurus) registracijai į verslo forumą!

  Pranešimus skaitys ir praktika dalinsis skaitmenizacijos versle ir visuomenėje profesionalai iš Lietuvos, Estijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, JAV ir kitų šalių. Verslo iššūkius spręs garsūs praktikai ir Jūs, todėl tai puiki proga užmegzti naujus, tarptautinius verslo ryšius, bei prisidėti prie tokių įmonių, kaip Continental Automotive LithuaniaSiemens HealthineersHitachi capital (UK) PlcBiok LAB, H&M bei kitų verslo iššūkių sprendimo!

  Išsami renginio programa (anglų kalba): IEEE_Industry-forum

  Renginio metu taip pat bus paskelbtas ir pažymėjimu bei išskirtiniu suvenyru apdovanotas nominacijos „Skaitmeninės transformacijos lyderis 2021“ laureatas. Daugiau apie galimybę teikti paraiškas nominacijai ČIA.

   

  Data: 2021-08-27, nuo 09:00 iki 20:00


Skip to content