• Verslo moterų tinklo narės susitiko su Japonijos ambasadoriaus žmona

  Sausio 17 d. Verslo moterų tinklo narės ir viešnios susitiko su p. Yuko Yamasaki, Japonijos ambasadoriaus reziduojančio Lietuvoje, žmona. Šilto susitikimo metu, kuris vyko Mykolo Žilinsko dailės galerijoje moterys bendravo apie Japonijos kultūrą, moteris, verslą.

  P. Yuko Yamasaki pristatė Japonijos kultūros aspektus, kurie yra labai neįprasti europiečiui, bet tuo pačiu labai natūralūs japonui. Japonai labai daug dėmesio skiria vaikų lavinimui, populiariausios specialybės – teisininkas ir gydytojas. Pabrėžė, kad versle yra ypatingai svarbu turėti vizitinių kortelių ir prisistatyti jas paduodant abejomis rankomis bei linktelint.

  Ambasadoriaus žmonai labai patinka lietuvių muzikalumas ir dainingumas. Ji susižavėjo kanklėmis ir pradėjo jomis groti bei rengti koncertus. Ji taip pat  inicijavo Kakės Makės knygos leidybą japonų kalba.

  Renginyje taip pat dalyvavo Komercijos atašė p. Eisuke Katsuyama ir individualiuose pokalbiuose atsakė į klausimus.

  M. Žilinsko dailės galerijoje parodą „Atminties kodas: Tilmansų palikimas Kaune” pristatė knygos „Tilmasai ir jų palikimas Kaune” autorė Aldona Snitkuvienė. Moterys apžiūrėjo neįkainojamas meno vertybes, kurias Lietuvoje paliko fabrikantų brolių Tilmansų šeima, Kaune turėjusi keletą fabrikų, taip pat banką ir draudimo bendrovę.  Tilmansų šeimos trys kartos Kaune gyveno nuo 1878 iki 1941 metų.

  Verslo savininkes ir vadoves kviečiame tapti Verslo moterų tinklo narėmis. Kontaktai: vmt@chamber.lt, +370 687 36240.

   

Skip to content