• Naujienos
 • Tapkite mentoriumi ir padėkite jauniesiems antrepreneriams išsigryninti savo verslo idėją ir startuoti AcceleratorX jaunųjų bendrovių programoje

  Lietuvos Junior Achievement pradeda naujus mokslo metus ir kaip ir kasmet rudenį startuoja su verslumo ir inovacijų stovyklų maratonu skirtinguose Lietuvos regionuose. Šiemet Lietuvos Junior Achievement skaitmenizuojasi kelia inovacijų stovyklas į virtualią erdvę!

  Net 240 mokinių komandų 6 skirtinguose Lietuvos regionuose tuo pačiu metu gilinsis į jiems iškeltus iššūkius, generuos verslo idėjas, kurs savo idėjų ir produktų prototipus bei rengs jų video pristatymus (pitch) – ir visa tai įvyks mažiau nei per 48 val.!

  Lietuvos Junior Achievement kviečia tapti viena (-u) iš mentorių, padėsiančių jauniesiems antrepreneriams išsigryninti savo verslo idėją ir startuoti AcceleratorX jaunųjų bendrovių programoje! Tai puiki galimybė pasisemti energijos, veržlaus mąstymo, nusiteikimo siekti savo tikslo iš drąsių ir kūrybingų jaunuolių.

   

  KAS? AcceleratorX iššūkis (internetinė Lietuvos Junior Achievement inovacijų stovykla)

  KADA? 2020 m. rugsėjo 25-26 dienomis

  KUR? Internete (Facebook grupė)

  KAIP? Mentoriaus vaidmuo:

  • koordinuoti 4 komandų darbą (16 asmenų);
  • kelti jiems mąstyti skatinančius klausimus;
  • suteikti grįžtamąjį ryšį ir įvertinti po kiekvieno etapo;
  • palaikyti komandos dvasią.

  Būtinosios sąlygos mentorystei:

  1. galimybė dalyvauti mentorių instruktavimo skambutyje (LJA komanda papasakos technines detales ir programos turinį, mentorių funkcijas detaliau), preliminariai  rugsėjo 22 d. (bus patikslinta po registracijos);
  2. galimybė būti pasiekiamam (-ai) ir visą laiką aktyviai dalyvauti rugsėjo 25-26 d. (jeigu nepavyktų prisijungti abi dienas, informuokite iš anksto).

  REGISTRACIJA

  Kviečiame mentorystei iššūkio metu registruotis iki rugsėjo 18 d. 17.00 val. ČIA

  Šiemet Lietuvos Junior Achievement turi ambicingą tikslą – 500 mokinių jaunųjų bendrovių / startuolių Lietuvos mokyklose drauge!

  Daugiau informacijos rasite stovyklos kvietime mentoriams.

Skip to content