• Kauno verslo moterų tinklo narės mėgavosi kelione po Žaliakalnį

    Kauno verslo moterų tinklo, veikiančio prie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, narės praėjusią savaitę mėgavosi kelione po Kauno Žaliakalnį. Narės keliavo per tas vietas, kurios atrodo tokios pažįstamos, kurias kai kada pralenkia kiekvieną dieną, bet iš naujo pažino mažąjį Ąžuolyną, Žaliakalnio „buketą“, Kauko laiptų ir Prisikėlimo bažnyčios rajonus.  Per 3 val. nueita tik apie 5000 žingsnių: apeita nedidelė Žaliakalnio dalis, tačiau gido Laimono Užomeckio iš „Kauno detalės“ istorinių niuansų pasakojimas buvo toks įtraukiantis ir praplečiantis akiratį. Atminty išliks tarpukario prabanga ir kultūrinis palikimas, žymiausi Lietuvos architektai, asmenybės ir istorijos, kurias slepia namai be lentelių ir vietiniai gyventojai.

    Verslo moterų tinklo narės rekomenduoja – sulėtinkite ir Jūs savo tempą, kad pamatytumėte daugiau to kas jus supa kiekvieną dieną.

    Norėtumėte daugiau sužinoti apie Verslo moterų tinklą? O gal norite prisijungti prie jo? Daugiau informacijos apie tinklą ir jo veiklą rasite čia arba galite kreiptis el. paštu į tinklo koordinatorę Daivą Vyšniauskienę, daiva.vysniauskiene@chamber.lt

Skip to content