• Kviečiame prisidėti kuriant priemones korupcijos rizikoms valdyti

  STT tarnyba, bendradarbiaudama su partneriais ir verslo atstovais, parengė Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir įgyvendinimo privačiam sektoriui vadovo projektą, kurio tikslas – padėti kurti ir užtikrinti antikorupcinę verslo aplinką, didinti Lietuvos verslo skaidrumą ir atsakingumą. Tikimasi, jog pavyzdžiais iliustruota informacija naudosis verslo įmonės, kurios galės lengviau nusistatyti ir suvaldyti korupcijos rizikas, aiškiau įsivardinti jos daromą žalą ir ugdyti darbuotojų antikorupcinį sąmoningumą. Vadovas turės būti parengtas iki 2016 m. gruodžio 31 d.

  „Turime gerų Lietuvoje veikiančių įmonių pavyzdžių – jos atsakingai rūpinasi antikorupcine aplinka, kuria ir diegia skaidrumą didinančias programas, imasi priemonių korupcijos rizikos veiksniams šalinti, turi veikiančius etikos ir elgesio kodeksus, sudaro galimybę darbuotojams pranešti apie korupciją ir užtikrina pranešusiųjų žmonių apsaugą. Tikimės, kad korupcijai nepalanki aplinka pradės greitai veikti didžiojoje dalyje Lietuvos įmonių“, – sako STT Korupcijos prevencijos valdybos vadovas Romualdas Gylys.

  Labai svarbu, kad šiame projekto derinimo etape aktyviai įsitrauktų verslo atstovai ir išsakytų:

  • kokios informacijos jiems labiausiai trūksta,
  • pasidalintų praktikos pavyzdžiais, kad tai galėtų vėliau būti prieinama ir naudojama kasdieniame įmonių darbe,
  • pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl projekto dalių.

  Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir įgyvendinimo privačiam sektoriui vadovo projektas pateiktas priede.

  Laukiame Jūsų pastabų, pasiūlymų iki 2016 07 15. Apibendrintą rūmų narių nuomonę pateiksime STT. Informaciją ir pasiūlymus siųskite: daiva.vysniauskiene@chamber.lt

  Antikorupcines_aplinkos_vadovo_verslui_PROJEKTAS.docx

Skip to content