• Naujienos
 • Antroji programos „Narys – nariui“ konsultacijų diena

  Gegužės 24 d. rūmuose surengta antroji solidarumo programos „Narys – nariui“ konsultacijų diena. Iš virtualios erdvės – chamber.lt – konsultacijos vienai dienai „išsikėlė“ į penktadienio kontaktų rytą. Šio renginio metu nariams suteikiama galimybė tapti konsultantais arba pasirinkti pageidaujamą konsultaciją iš sąrašo, iš anksto įvardinti klausimą ir renginio metu gauti profesionalų atsakymą iš tos srities ekspertų.

  Rūmų narius darbų saugos, finansų valdymo, apskaitos ir mokesčių, aplinkos apsaugos ir atliekų tvarkymo, turto ir verslo vertinimo, nekilnojamojo turto, personalo ir projektų valdymo, procesų optimizavimo, socialinių tinklų, mokesčių lengvatų teikiamos naudos, verslo IT sprendimų poreikių identifikavimo ir tinkamiausių tiekėjų atrankų klausimais konsultavo nariai, atstovaujantys šioms įmonėms: UAB „Vitakonsult“,UAB „Gražina Buckiūnienė ir partneriai“,UAB „Alvinta“, MB „Ekoamicus“, UAB „Verslavita“, „Capital Kaunas“, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“, „Kaunas Coding School“,  iprocess.lt/MB „Di Lodi“, konsultantė Deimantė Mitkuvienė, Eugenijus Mačiukas (UAB „Milijonas stogų“), Saulius Krutulys (UAB „M Capital“), UAB „Aciety“.

  Apie pameistrystės naudą įmonei ir galimybes nariai išgirdo iš Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovės Aušros Misonės. Rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus specialistės Ingrida Braziūnienė ir Irma Taparauskienė konsultavo verslo partnerių paieškos užsienyje klausimais.

  „Konsultacijų diena yra puikus būdas rūmų nariams bendradarbiauti tarpusavyje ir atrasti bendrų veiklos tikslų. Džiaugiamės galėdami dalyvauti ir būti naudingi įvairioms veiklos sritims. Mums labai patiko efektyvumas ir operatyvumas. Aiškiai nurodyta mūsų veiklos sritis ir puikus pristatymas kitiems rūmų nariams leido greitai identifikuoti temas ateities bendradarbiavimui“, – teigė „Kaunas Coding School“ Kauno padalinio vadovė Justina Kugytė.

  „Pati mintis tikrai gera. Būtinai reikėtų tęsti. Man asmeniškai nauda visada yra, nes bent porą patarimų visada turiu del įmonės valdymo veiklos“, – komentavo Elena Bartnikienė, „Saulėja SPA“ savininkė.

  „Manau, kad renginio formatas įdomus. Rūmuose veikia nemažai paslaugų teikėjų ir Konsultacijų diena atspindi šių veiklų spektrą“, – teigė Deimantė Mitkuvienė, užsiimanti individualia konsultacine veikla.

  „Ačiū už naudingą renginį. Mums asmeniškai buvo labai naudinga ir nuoširdi konsultacija“, – padėkojo UAB „PharmaDIA“ steigėja Birutė Kaušilaitė.

  Kviečiame aktyviau dalyvauti „Narys – nariui“ programoje, kurioje galite skelbti bendruomenei skirtus pasiūlymus dėl teikiamų konsultacijų, nuolaidų kitiems nariams ir jų darbuotojams, kvietimus pasinaudoti specialiomis akcijomis ir kt. Prašome registruotis rūmų svetainėje Nario zonoje veikiančioje modernioje „Narys – nariui“ konsultacijų ir pasiūlymų programoje. Prie Nario zonos prisijungsite paspaudę šią nuorodą https://nariai.chamber.lt/index.php?route=account/login

  Kairėje pusėje esančioje skiltyje „Mano pasiūlymai/konsultacijos“ užpildykite reikalingus laukelius, nurodydami pasiūlymo/konsultacijos pavadinimą, trumpai aprašydami pasiūlymą, įvardindami nuolaidą rūmų nariams ir užpildydami informaciją apie teikėją. Jūsų klausimų dėl prisijungimo prie šios programos laukiame el. paštu andreja.starkute@chamber.lt, tel 861408527

Skip to content