• Naujienos
 • PROJEKTAS ACCESS: KVIEČIAME KONSULTUOTIS VERSLO KŪRIMO BEI VYSTYMO KLAUSIMAIS

  Galvojate apie verslo idėją, o gal turite ją, tačiau nežinote nuo ko pradėti, o gal domina verslo plėtra? PILDYKITE ANKETĄ arba susisiekite ir užsiregistruokite konsultacijai!

  ACCESS anketą rasite čia: https://bit.ly/3oIlmlt

  Vasarą startavęs projektas ACCESS (Paramos verslui sistemos akceleravimas“ LT-PL-4R-301) įgauna pagreitį ir kviečia registruotis į konsultacijas verslo kūrimo bei vystymo klausimais. Projekto įgyvendinimo metu be teikiamų konsultacijų jau yra organizuojamos ir idėjų generavimo dirbtuvės, skirtos visiems norintiems kurti ar plėsti savo verslą. Sekite informaciją rūmų bei projekto interneto svetainėse chamber.lt bei istartup.eu.

  Kviečiame susipažinti su ACCESS verslininkystės specialistais:

  Vera Mileikienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo bendruomenės skyriaus vadovė

  El.Paštas: vera.mileikiene@chamber.lt

  Apie: Vera jau 10 metų yra Verslo bendruomenės skyriaus vadovė verslo bendruomenę buriančioje organizacijoje – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Vera koordinuoja Kauno verslo vadovų klubo ir Kauno finansininkų klubo veiklas. Turi gamybos vadovės darbo patirties tekstilės sektoriaus įmonėje (100 darbuotojų). Vilniaus universitete įgijo Pramonės ekonomikos magistro kvalifikacijos laipsnį. 2014-2015 m. koordinavo projekto „Verslumo skatinimas probleminiuose Lietuvos regionuose“ veiklą ir teikė konsultacijas verslo steigimo ir plėtros klausimais.

   Konsultacijos:

  1. Verslo pradžios žingsniai
  2. Teisinės verslo organizavimo formos
  3. Verslo registravimas
  4. Verslo planavimas
  5. Verslo plėtra
  6. Verslo partnerių paieška ir informacija apie rinkas
  7. Verslo finansavimo šaltiniai
  8. Komandos formavimas
  9. Verslo procesų optimizavimas

   

  Daiva Vyšniauskienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo atstovavimo skyriaus vadovė

  El.Paštas: daiva.vysniauskiene@chamber.lt

  Apie: Daiva turi daugiau nei 20 metų veiklos patirties verslo bendruomenę buriančioje organizacijoje – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Įgyvendino įvairias verslumo skatinimo ir plėtros veiklas, projektus: verslo atstovavimo, steigimo ir vystymo, tarptautinės verslo plėtros, mokymų ir konsultacijų teikimo, kokybės vadybos ir kitomis temomis. Šiuo metu yra Verslo atstovavimo skyriaus vadovė. Taip pat koordinuoja Kauno verslo moterų tinklo veiklą. Kauno technologijos universitete įgijo Biznio administravimo bakalauro kvalifikacijos laipsnį bei Sociologijos magistro kvalifikacijos laipsnį.

  Konsultacijos:

  1. Verslo idėjos pasirinkimas ir vystymas
  2. Verslo modelio pasirinkimas
  3. Verslo plano sudarymas
  4. Teisinės verslo formos pasirinkimas
  5. Mokesčiai pagal verslo formas
  6. Verslo finansavimo šaltiniai
  7. Paramos programos verslo steigimui
  8. Paramos programos verslui plėtrai
  9. Rinkų ir verslo partnerių paieška

   

  Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Paramos verslui sistemos akceleravimas (ACCESS)“ (angl. “Acceleration of business support ecosystem” projekto Nr. LT-PL-4R-301)

Skip to content