• PROJEKTAS ACCESS: KVIEČIAME KONSULTUOTIS VERSLO KŪRIMO BEI VYSTYMO KLAUSIMAIS

  Galvojate apie verslo idėją? Turite ją, tačiau nežinote nuo ko pradėti? O gal Jus domina verslo plėtra? Kviečiame užpildyti anketą, kuri padės mums išsiaiškinti Jūsų poreikį konsultuotis verslo kūrimo bei vystymo klausimais ir pakviesti Jus konsultacijai. Anketą rasite čia: https://bit.ly/34HsTJK

  Konsultacijas verslininkystės specialistai teikia verslo idėjos ir modelio pasirinkimo, verslo registravimo bei vystymo klausimais. Konsultuoja rengiant verslo planą, ieškant finansavimo šaltinių, rinkų ir partnerių. Gali padėti komandos formavimo bei verslo procesų optimizavimo klausimais.

  Susipažinti su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ACCESS verslininkystės specialistais galite čia.

  Be to, projekto įgyvendinimo metu taip pat numatoma organizuoti geros verslo steigimo praktikos bei jungtinius geros verslo įmonių plėtros praktikos mokymus, skirtus visiems norintiems kurti ar plėsti savo verslą. Norite dalyvauti mokymuose? Pildydami anketą nurodykite poreikį ir palikite mums savo kontaktus arba sekite informaciją rūmų bei projekto interneto svetainėse chamber.lt bei istartup.eu.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su Kauno Technologijos Universitetu, Balstogės technologijos universitetu ir Balstogės funkcinės zonos asociacija įgyvendina projektą „Paramos verslui sistemos akceleravimas“, kuriuo siekiame gerinti verslo paramos paslaugas Kauno ir Marijampolės regionuose Lietuvoje, Suvalkų ir Balstogės subregionuose Lenkijoje, taip prisidedant prie verslo kūrimo, vystymo, inovacijų regionuose bei bendradarbiavimo tarp institucijų gerinimo.

   

   Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Paramos verslui sistemos akceleravimas (ACCESS)“ (angl. “Acceleration of business support ecosystem” projekto Nr. LT-PL-4R-301)

   

   

Skip to content