• Jonavos rajono verslininkai kviečiami teikti paraiškas konkursui „Sukurta Jonavoje“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas, kartu su Jonavos rajono savivaldybe skelbia konkursą „Sukurta Jonavoje“ ir kviečia visus rajono verslininkus, galinčius pasididžiuoti savo sukurtais gaminiais ar paslaugomis, aktyviai dalyvauti ir teikti paraiškas konkurso komisijai.

  Konkurso laimėtojai bus apdovanoti Jonavos miesto šventės metu (š. m. rugpjūčio 7 d.). Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos iki š. m. liepos 23 d. Jonavos r. savivaldybės administracijoje (Žeimių g. 13, Jonava, dokumentų priėmimo skyriuje, I a.).

  Konkurso nuostatus ir dalyvių paraiškos formą galite rasti čia:

  NUOSTATAI

  PARAIŠKOS FORMA

   

   

   

  Plačiau apie konkurso sąlygas:

  • paraiškas gali teikti tiek įmonės, tiek individualūs verslininkai, bet konkurso dalyvis bus ne verslo subjektas, o konkretus sukurtas gaminys arba paslauga, todėl vienoje paraiškoje galima pristatyti tik vieną gaminį ar paslaugą. Vieno verslo subjekto teikiamų paraiškų skaičius neribojamas;
  • kartu su paraiška pateikiamas išsamus gaminio ar paslaugos aprašymas. Gali būti pateikiamos fotografijos, gaminio ar paslaugos pripažinimą, paklausą ir kitus paraiškoje nurodytus kriterijus pagrindžiantys dokumentai ir smulkių, negendančių gaminių pavyzdžiai. Pasibaigus konkursui, gaminių pavyzdžiai, konkurso dalyviui pageidaujant, yra grąžinami.

  Renkant laimėtojus bus vadovaujamasi šiais kriterijais:

  1. gaminio ar paslaugos unikalumas ir (arba) konkurencinis pranašumas rinkoje;
  2. gaminio ar paslaugos kokybė;
  3. gaminio ar paslaugos įvertinimai (apdovanojimai, straipsniai, vartotojų atsiliepimai, padėkos ir pan.);
  4. gaminio ar paslaugos sukūrimui, gamybai ar teikimui naudojamos inovacijos;
  5. gaminio ar paslaugos ekologiškumas, „draugiškumas“ aplinkai ir gamtai.

   

  Daugiau informacijos el. paštu: dalia.sinkeviciene@chamber.lt

Skip to content