• Naujienos
 • ACCESS Verslo plėtros ir rinkodaros mokymai

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia dalyvauti verslo plėtros ir rinkodaros mokymuose. Unikali 8 dienų verslo plėtros ir rinkodaros praktinių interaktyvių mokymų programa, kurią parengė vieni geriausių savo srities ekspertų Lietuvoje. Mokymų metu dalyviai susipažins su marketingo komplekso elementais, svarbiausiais rinkos analizės aspektais, prekės ženklo kūrimo konceptu, sužinos apie verslo plano rengimą ir finansų valdymą bei išmoks suplanuoti prekės ženklo online komunikacijos kampaniją.

  Mokymų metu gautos žinios ir praktiniai įgūdžiai padės Jūsų idėjoms tapti prekės ženklais ir startuoti rinkoje. Be to, tarptautiniuose (kartu su dalyviais iš Lenkijos) tinklaveikos renginiuose dalyviai turės galimybę užmegzti naudingus kontaktus, kooperuotis bendriems projektams, pasidalinti asmeninėmis patirtimis, o gal net atrasti prekės ženklo plėtros galimybes.

   

   

   

   

  Mokymų lektoriai:

  Dr. Dominyka Venciūtė – viena labiausiai žinomų Lietuvoje asmeninių prekių ženklų vystymo eksperčių, rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir analitikos programos direktorė ir dėstytoja. Dominyka savo ilgamete (virš 10 metų) rinkodaros patirtimi dalijasi konsultuodama įmones ir įvairių sričių profesionalus, skaito pranešimus konferencijose ir įvairiuose renginiuose.

   

   

   

   

  Doc. dr. Asta Klimavičienė – finansų mokslų daktarė (Mančesterio universitetas, Jungtinė Karalystė), ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, el. vadovėlio “Finansų valdymas” autorė. Asta dėsto bakalauro, magistrantūros, vadovų magistrantūros ir EMBA studijose, taip pat finansų valdymo patirtimi dalinasi mokymuose privačioms ir viešojo sektoriaus įmonėms.

   

   

  Laura Domarkė – kūrybinės rinkodaros agentūros „AdDrama“ bendraįkūrėja, lektorė ir strategė rinkodaroje dirbanti nuo 2009 metų. Laura padėjo kurti strateginius ir turinio projektus daugiau nei 100 lokalių ir tarptautinių prekių ženklų, bei patirtimi dalinosi su daugiau nei 600 verslo bei rinkodaros specialistų.

   

   

   

   

   

   

   

  Domantas Širvinskas – skaitmeninės rinkodaros ekspertas, įmonės „EduMint“ bendraįkūrėjas, vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs teikti socialinių tinklų komunikacijos paslaugas. Domantas jau 15 metų dirba skaitmeninės rinkodaros srityje. Jis taip pat ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vykdomos skaitmeninio marketingo sertifikavimo programos sudarytojas.

   

   

   

   

   

   

   

  Viktorija Matusevičiūtė – kūrybinio mąstymo ir inovacijų konsultantė, OVC Consulting partnerė, turinti ilgametę organizacijų konsultavimo ir mokymo praktiką. Viktorijos tikslas padėti komandoms ir organizacijoms augti greičiau, efektyviau diegti naujoves ir rasti kūrybiškesnius savo problemų sprendimus. Ji taip pat yra organizacijų psichologė, sertifikuoti FORTH inovacijų metodo fasilitatorė, knygos „Dėmesio grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ (2014 m.) bendraautorė.

   

   

   

   

   

   

  Vitalija Ročė – rinkodaros ir komunikacijos praktikė, turinti daugiau negu 10 metų patirtį kuriant prekės ženklus, įgyvendinant rinkodaros ir komunikacijos strategijas. Ji yra sukūrusi daugiau kaip 20 nekilnojamojo turto prekės ženklų, kurių keletas apdovanoti Lietuvoje ir Baltijos šalyse. OVC Consulting lektorės sritis – asmeninis produktyvumas bei darbdavio įvaizdis, būdai padedantys pasakoti įmonių istorijas išorėje ir viduje.

   

   

   

   

   

  Mokymų datos ir temos:

  Gegužės 18-19 d. Pardavimų meistriškumo mokymai (2 d., 16 ak. val.)

  Pardavimų meistriškumo mokymai – tai įvadinė verslo plėtros ir rinkodaros mokymų dalis, kurią sudarys marketingo komplekso, rinkos analizės, finansų bei kitų verslo plano dalių temos.

  Daugiau informacijos apie pardavimų meistriškumo mokymus ir išsami mokymų programa bei registracija: https://chamber.lt/renginiai/access-pardavimu-meistriskumo-mokymai/

  Gegužės 26-27 d. Reprezentavimo ir pristatymo rinkai mokymai (2 d., 16 ak. val.)

  Reprezentavimas ir pristatymas rinkai – tai esminė vaizdinio prekės ženklo sukūrimo ir pateikimo proceso dalis. Prekės ženklo evoliucijos ir pozicionavimo žinios yra pagrindiniai elementai siekiant tikslinių klientų dėmesio. Dalyviai mokymų metu išmoks išsigryninti tikslinę auditoriją ir suformuoti vertės pasiūlymą.

  Daugiau informacijos apie Reprezentavimo ir pristatymo rinkai mokymus ir išsami mokymų programa bei registracija: https://chamber.lt/renginiai/access-reprezentavimo-ir-pristatymo-rinkai-mokymai/

  Birželio 1-2 d. Komunikacijos kanalų kūrimo ir valdymo mokymai (2 d., 16 ak. val.)

  Kanalų kūrimo ir valdymo programos dalis skirta suteikti žinias apie skirtingus komunikacijos ir pardavimo (pvz.: Etsy, Ebay, Amazon, Pigu.lt) kanalus, jų ypatumus ir veikimo principus. Dalyviai sužinos kaip pasirinkti tinkamiausią kanalą ar jų derinį. Mokymų metu bus pristatyti lengvai naudojami, nemokami įrankiai ir pardavimo platformos ir netgi suteikti praktiniai įgūdžiai svetainės kūrimui.

  Daugiau informacijos apie Komunikacijos kanalų kūrimo ir valdymo mokymus ir išsami mokymų programa bei registracija: https://chamber.lt/renginiai/access-komunikacijos-kanalu-kurimo-ir-valdymo-mokymai/

  Birželio 9 ir 11 d. Reklamos komunikacijos kanaluose mokymai (2 d., 16 ak. val.)

  Paskutinė mokymų dalis suteiks žinias ir praktinius pavyzdžius, kaip išnaudoti nemokamos organinės reklamos galimybes bei efektyviai naudoti mokamą reklamą. Dalyviai sužinos optimizavimo galimybes, siekiant didesnio matomu, gebės pritaikyti SEO, supras kaip vertinti reklaminių kampanijų rezultatus.

  Daugiau informacijos apie Reklamos komunikacijos kanaluose mokymus ir išsami mokymų programa bei registracija: https://chamber.lt/renginiai/access-reklamos-komunikacijos-kanaluose-mokymai/

   

  Svarbi informacija:

  Į mokymus kviečiame asmenis, kuriančius ar plėtojančius verslą Kauno ir Marijampolės regionuose. Dalyvauti galite visuose mokymuose (4 mokymų ciklas) arba pasirinkite Jums aktualiausią temą ir registruokites dviejų dienų mokymuose.

  Mokymai vyks ZOOM platformoje.

  Mokymai nemokami!

  Vietų skaičius ribotas: tik 35 vietos kiekvienos temos mokymuose.

  Registracija būtina: https://forms.gle/jmfuV8rXa9yHA3cc8

  Visi mokymų dalyviai turi turėti kompiuterius, video kameras, mikrofonus bei interneto ryšį.

  Organizatoriai: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

  Informacija: el. paštu daiva.vysniauskiene@chamber.lt arba andreja.starkute@chamber.lt

    

   

   

  Jungtiniai verslo vystymo mokymai vykdomi pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkjos bendradrabiavimo per sieną programos projektą „Paramos verslui sistemos akceleravimas” (ACCESS), LT-PL-4R-301

   

Skip to content