• ACCESS verslininkystės specialistė Vera Mileikienė 

  Projektas ACCESS (Paramos verslui sistemos akceleravimas“ LT-PL-4R-301) įgauna pagreitį ir kviečia registruotis į konsultacijas verslo kūrimo bei vystymo klausimais. Projekto įgyvendinimo metu be teikiamų konsultacijų jau yra organizuojamos ir idėjų generavimo dirbtuvės, skirtos visiems norintiems kurti ar plėsti savo verslą. Sekite informaciją rūmų bei projekto interneto svetainėse chamber.lt bei istartup.eu.

  ACCESS verslininkystės specialistė Vera Mileikienė jau 10 metų yra Verslo bendruomenės skyriaus vadovė verslo bendruomenę buriančioje organizacijoje – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Vera koordinuoja Kauno verslo vadovų klubo ir Kauno finansininkų klubo veiklas. Turi gamybos vadovės darbo patirties tekstilės sektoriaus įmonėje (100 darbuotojų). Vilniaus universitete įgijo Pramonės ekonomikos magistro kvalifikacijos laipsnį. 2014-2015 m. koordinavo projekto „Verslumo skatinimas probleminiuose Lietuvos regionuose“ veiklą ir teikė konsultacijas verslo steigimo ir plėtros klausimais.

  Vera teikia konsultacijas verslo pradžios, teisinių verslo organizavimo formų, verslo registravimo, planavimo, plėtros, verslo partnerių paieškos, finansavimo šaltinių, komandos formavimo bei verslo procesų optimizavimo klausimais.

  Galvojate apie verslo idėją, o gal turite ją, tačiau nežinote nuo ko pradėti, o gal domina verslo plėtra? PILDYKITE ANKETĄ arba susisiekite ir užsiregistruokite konsultacijai!

  ACCESS anketą rasite čia: https://bit.ly/3oIlmlt

   

  Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Paramos verslui sistemos akceleravimas (ACCESS)“ (angl. “Acceleration of business support ecosystem” projekto Nr. LT-PL-4R-301)

Skip to content