• ACCESS verslininkystės specialistė Daiva Vyšniauskienė

  Projektas ACCESS (Paramos verslui sistemos akceleravimas“ LT-PL-4R-301) įgauna pagreitį ir kviečia registruotis į konsultacijas verslo kūrimo bei vystymo klausimais. Projekto įgyvendinimo metu be teikiamų konsultacijų jau yra organizuojamos ir idėjų generavimo dirbtuvės, skirtos visiems norintiems kurti ar plėsti savo verslą. Sekite informaciją rūmų bei projekto interneto svetainėse chamber.lt bei istartup.eu.

   

   

   

  ACCESS verslininkystės specialistė Daiva Vyšniauskienė turi daugiau nei 20 metų veiklos patirties verslo bendruomenę buriančioje organizacijoje – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Įgyvendino įvairias verslumo skatinimo ir plėtros veiklas, projektus: verslo atstovavimo, steigimo ir vystymo, tarptautinės verslo plėtros, mokymų ir konsultacijų teikimo, kokybės vadybos ir kitomis temomis. Šiuo metu yra Verslo atstovavimo skyriaus vadovė. Taip pat koordinuoja Kauno verslo moterų tinklo veiklą. Kauno technologijos universitete įgijo Biznio administravimo bakalauro kvalifikacijos laipsnį bei Sociologijos magistro kvalifikacijos laipsnį.

  Daiva teikia konsultacijas verslo idėjos pasirinkimo ir vystymo, verslo modelio pasirinkimo, verslo plano sudarymo, teisinės verslo formos pasirinkimo, finansavimo šaltinių, paramos programų verslo steigimui ir verslo plėtrai, rinkų ir verslo partnerių paieškos klausimais.

  Galvojate apie verslo idėją, o gal turite ją, tačiau nežinote nuo ko pradėti, o gal domina verslo plėtra? PILDYKITE ANKETĄ arba susisiekite ir užsiregistruokite konsultacijai!

  ACCESS anketą rasite čia: https://bit.ly/3oIlmlt

   

  Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Paramos verslui sistemos akceleravimas (ACCESS)“ (angl. “Acceleration of business support ecosystem” projekto Nr. LT-PL-4R-301)

Skip to content