• Naujienos
 • Rūmų bendruomenės klubas UAB „Ekofrisa“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) verslo bendruomenė svečiavosi Prienų rajone įsikūrusioje įmonėje UAB „Ekofrisa“, kur vyko Rūmų klubo susitikimas. Rūmų bendruomenės klubo tikslas – telkti verslo bendruomenę, susipažinti su įmonių veikla, technologiniais pokyčiais ir pasiekimais.

  UAB „Ekofrisa“– viena iš pagrindinių  grikių ir kitų Lietuvoje auginamų kruopų kultūrų perdirbėjų Baltijos šalyse. Įmonė tiesiogiai superka grūdus iš Lietuvos ūkininkų ir perdirba į kruopas, dribsnius ir miltus. Savo veiklą UAB „Ekofrisa“ pradėjo 2003 m. Prienų rajone prie Šilavoto kaimo. Įmonėje ypatingas dėmesys skiriamas prekių kokybei ir saugai, o nuo 2007 m. įmonei suteiktas VšĮ „Ekoagros“ sertifikatas, leidžiantis gaminti ekologišką produkciją. Įmonė perdirba 10 000 t. grikių per metus. Įmonės misija – gaminti ir teikti rinkai sveikus produktus, būti grikių ambasadoriais pasaulyje. Didžiąją dalį produkcijos eksportuoja į daugelį pasaulio šalių: Vokietija, D. Britaniją, Graikiją, Italiją, Ispaniją, Portugaliją, Belgiją, Kroatiją, Švediją, Čekiją, Lenkiją, Latviją, Estiją, JAV, Australiją, Azijos šalis.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius padėkodamas už šiltą priėmimą ir verslo bendruomenės puoselėjimą, įteikė padėką  UAB „Ekofrisa“ direktorei Linai Dužinskienei. Taip pat KPPAR prezidentas Z. Dargevičius kvietė tapti aktyviais Rūmų bendruomenės nariais, pasinaudoti visomis rūmų teikiamomis galimybėmis, siekiant užmegzti naudingus kontaktus, vienas kitą geriau pažinti.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikime buvo pasveikinti naujai prie Rūmų prisijungę nariai, o Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas jiems įteikė Rūmų nario pažymėjimus.

  Kviečiame susipažinti su naujai prie Rūmų bendruomenės prisijungusiomis įmonėmis:

  UAB „Ložė“ – kvadratinių dėžučių iš kartono, dekoratyvinio popieriaus, sveikinimo vokų gamintoja.

  UAB „Centrinis parkas“ –  įmonė, pradėjusi veiklą prieš daugiau nei 22 metus, teikia pramoninių paukštynų, galvijų bei kiaulininkystės ūkių technologines bei veterinarines konsultavimo paslaugas.

  UAB „Nedlit International“ – Woodlife Flooring – olandų kartu su Lietuvoje veikiančia gamykla sukurtas ir išplėtotas prekės ženklas. Užsiima aukštos kokybės parketlenčių gamyba, teikia projektavimo paslaugas.

  MB „Stalo studija“ – stalo tekstilės gaminių gamyba ir didmeninė bei mažmeninė prekyba. Staltiesių, servetėlių, padėkliukų ir kitų gaminių kūrimas nuo dizaino iki pakuotės. Serviravimo sprendimai HoReCa sektoriui.

  MB „Frigus LT“ – tai įmonė, teikianti vėdinimo ir oro kondicionavimo (visų tipų sistemų) bei šaldymo įrenginių projektavimo paslaugas. Užsiima jų pardavimu, montavimu bei technine priežiūra (pramonei, komercijai, privačiam sektoriui).

  MB „Toka Food“ – aukščiausios kokybės mėsos bei maisto produktų prekybos įmonė, vykdanti veiklą Europos rinkoje tiekianti mėsą bei mėsos produktus: gamintojams, distributoriams bei viešbučiams ir restoranams.

  MB „Tastik“ –  tai veržlus, ambicingas, tvarumo principais paremtas jaunas verslas, užsiimantis naminių svirplių auginimu ir maisto produktų (svirplių) gaminimu bei prekyba. Įmonei svarbus yra kiekvienas – tiek auginamas naminis svirplys (Acheta domesticus), tiek galutinis vartotojas, kurį MB „Tastik“ skatina pažinti kitokį, sveiką, baltymais turtingą maistą ir pajusti jo teikiamą naudą.

  UAB „Prienų vandenys“ – vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įmonė.

  UAB „Climpro“  – įmonė, kuri teikia patalpų klimato sprendimų, drėkinimo ir sausinimo paslaugas. Užsiima oro filtravimu, šildymu / šaldymu, ŠVOK sistemų projektavimu bei šildymo, vėdinimo, kondicionavimo sistemų įrengimu ir jų priežiūra.

  MB „Ventera LT“ – įmonė parduoda oro kondicionierius, rekuperacines (vėdinimo) sistemas, šilumos siurblius (oras-oras ir oras-vanduo). Atstovauja daugelį žinomų pasaulinio lygio gamintojų. Teikia montavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas. Atliekant montavimo darbus dirba tik su sertifikuotomis aukštos kokybės medžiagomis.

  UAB „Biochemlit“ – mažmeninė ir didmeninė prekyba buitinėmis cheminėmis prekėmis.

  UAB „Valeta – P“ – įmonė, 16 metų teikianti išvežamojo maitinimo paslaugas renginiams visoje Lietuvoje.

  UAB „Santena“ – užsiima medienos perdirbimu ir paruošimu antriniam naudojimui.

  MB „LN Trade“ – www.laikasnamams.lt – tai internetinė vonios kambariui bei virtuvei skirtų prekių parduotuvė, orientuota į pridėtinės vertės kūrimą klientams, kurie įsirenginėja arba atnaujina savo namus.

  UAB „Zacyšiaus dvaras“ – “CHgroup” yra nekilnojamo turto agentūra.

  UAB „Ekofrisa“ direktorė Lina Dužinskienė pasveikino svečius ir pakvietė į ekskursiją po vienos iš pagrindinių, grikių ir kitų Lietuvoje auginamų kruopų kultūrų, perdirbėjo Baltijos šalyse, gamybines patalpas. Įmonei labai svarbus gamybos proceso ekologiškumas ir paliekamas pėdsakas aplinkai: Elektra veiklai yra gaunama iš įmonės teritorijoje esančių saulės baterijų parkų; Gamybos procesui garas ir patalpų šildymas išgaunamas deginant perdirbimo metu gautas šiukšles – nekondicinių grikių lukštus.

  O. Valkauskienės nuotraukos.

Skip to content