• Naujienos
 • „Nario naujoko diena“ – nauda nariams ir atrastos galimybės tobulėjimui

  Gruodžio 13 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko renginys „Nario naujoko diena“, kurio metu prisistatė 14 naujai prie rūmų bendruomenės prisijungusių narių. Naujus rūmų bendruomenės narius pasveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo bendruomenės skyriaus vadovė Vera Mileikienė, kuri pristatė rūmuose vykdomas veiklas, už jas atsakingą administracijos komandą, rūmų teikiamų paslaugų naudą verslo augimui.

  Renginio metu įmonės pristatė savo verslo modelius, teikiamų paslaugų ir produktų asortimentą, pasidalino atrastomis sėkmės formulėmis, sektoriaus ir rinkos analizėmis šių dienų aktualijų kontekste, bei įžvalgomis apie verslo plėtrą.  Po visų prisistatymų rūmų komanda su nariais bendravo individualiai, atsakė į narių klausimus ir džiaugėsi sėkmingais naujų narių kontaktų mainais.

  Kviečiame susipažinti:

  UAB „Omecha“.

  Pramoninio projektavimo ir gamybos įmonė, veikianti specializuotų pramoninių įrengimų kūrimo ir gamybos srityse.

   

  UAB „Vilniaus logistika“.

  Sandėliavimo paslaugos. Sandėlių nuoma. Krovinių gabenimas autotransportu ir geležinkelio transportu tarptautiniais maršrutais, į užsienį. Vagonų pakrovimas ir iškrovimas. Vaškų gamyba.

  AB Birštono sanatorija „Versmė“.

  Medicininė reabilitacija ir sveikatinimas. Įmonė teikia profesionalias gydymo, sveikatos stiprinimo, poilsio ir grožio puoselėjimo paslaugas.

  UAB „Finbro“.

  Finansinių paslaugų platforma, sujungianti kredito davėjus ir padedanti verslui pasiskolinti geriausiomis sąlygomis.

  UAB „Mūsų odisėja“.

  Pažintinės kelionės Lietuvoje ir užsienyje.

  BĮ Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija.

  Gimnazija vykdanti vidurinio ugdymo procesą su sustiprinta inžinerine ir anterprenerystės projektine ugdomąja veikla.

  UAB  „Genetiniai sprendimai”.

  Inovatyvių genetinių tyrimų įmonė, vystanti genų nuskaitymo, ištyrimo genų gamybos sritis.

  MB „Kavos dirbtuvės“.

  Aukštos kokybės kavos pupelių skrudinimas, malimas bei pakavimas. Didmeninė bei mažmeninė prekyba. Kavos bei gurmaniškų produktų parduotuvė. Kavos baras.

  UAB „Lietuviškas midus“.

  Tai ilgametes gėrimų gamybos tradicijas puoselėjanti įmonė, kurios seniausias ir žinomiausias įmonės gaminys yra midus „Stakliškės“.

  IDV Aušrinė Vaičiulytė.

  Asmenybės ugdymo akademija “DNR KODAS” organizuojanti praktinius mokymus verslo organizacijoms.

  MB „Agency NORI“.

  Verslo konsultacijos apie pardavimus, marketingą, technologijas.

  UAB „Dolvina“.

  Takelių, privažiavimų, aikštelių bei vartų įrengimas. Trinkelių klojimas, pagrindų ruošimas.

  UAB „Incito“.

  Laisvalaikio rūbų prekyba (4 Regatta Great Outdoors parduotuvėse: Kaunas PC Savas, Klaipėda Akropolis ir PC Big, Šiauliai Akropolis; 1 Triumph apatinio trikotažo PC Savas Kaune).

  MB „Gynėjų kalvė“.

  Lauko šaudykla „Gynėjų kalvė“ Jonavos rajone, Šilų sen. Šaudykloje galima šaudyti tiek lygiavamzdžiais, graižtviniais šautuvais, tiek ir pistoletais į stacionarius taikinius iš įvairių atstumų, taip pat – į skriejančius taikinius (molinės lėkšteles), „bėgantį šerną“ bei „bėgantį zuikį“ (žemės paviršiumi ir oru riedanti/skriejanti molinė lėkštelė).

Skip to content