• LJA | Kviečia jungtis prie JA Šešėliavimo programos

    Lietuvos Junior Achievement komanda kviečia prisidėti prie Lietuvos moksleivių ugdymo karjerai!

    Džiugu pranešti, kad karjeros ugdymo programa „JA Šešėliavimas“ sugrįžta jau trečiam sezonui! Šiemet dar kartą, kartu su Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybėmis, kviečiame ilgamečius „Lietuvos Junior Achievement“ poveikio investuotojus, partnerius ir draugus jau 2023 m. lapkričio – gruodžio mėn. jungtis prie „JA Šešėliavimas“ programos, kurios metu moksleiviai iš Kauno bei Vilniaus lankysis pasirinktose organizacijos ir susipažins su jų gyvenimu.

    Įvairias Lietuvos įmones, įstaigas ir organizacijas raginame sukurti šešėliavimo pozicijas bei jas registruoti „Šešėliavimo“ platformoje adresu www.seseliavimas.lt

    „JA Šešėliavimas“ – tai pasaulinė Junior Achievement ugdymo karjerai programa, skirta bendrojo ugdymo mokykloms. Šioje programoje dalyvaujantys 9-12 kl. mokiniai, pasitelkdami socialinius ryšius su vietos bendruomene – verslo įmonėmis, valstybės įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir jų darbuotojais – susipažįsta su karjeros planavimo procesu. „JA Šešėliavimo“ programa padeda 9-12 kl. mokiniams geriau pažinti save, susipažinti su skirtingomis profesijomis bei sėkmingai siekti savo profesinių tikslų.

    Lietuvos Junior Achievment informacija

Skip to content