• Naujienos
 • Kaišiadorių verslo susitikimas „CEO LIVE | Kaip keitėsi Kaišiadorių r. sav. įmonių rinkos dalis ir turto grąža (ROA)?“

  Birželio 27 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kaišiadorių atstovybė kvietė narius į susitikimą. Antradienio priešpietę gausiai susirinkę KPPAR nariai ir svečiai su įdomumu išklausė kviestinio svečio, duomenų analitiko ir verslo konsultanto Vytauto Siaurusaičio pristatymo tema: „CEO LIVE | Kaip keitėsi Kaišiadorių r. sav. įmonių rinkos dalis ir turto grąža (ROA)?“. UAB „Day Q Analytics“ vadovas susitikimo metu verslo bendruomenei pristatė atvirų duomenų aplikaciją Bifree SODRA. Jos pagalba galima ne tik pamatyti bet kurio Lietuvos rajono ekonominius rodiklius visos šalies kontekste, bet ir pasitelkus aplikacijos funkcionalumą išsifiltruoti savo konkurentus. Taip pat yra galimybė palyginti darbo užmokesčius, jų kitimo tendencijas, pardavimo pajamų augimą, veiklos pelną vienam darbuotojui, pardavimų pajamas vienam darbuotojui, ROE (nuosavybės grąžą), ROA (turto grąžą) bei kitus aktualius viešai skelbiamus rodiklius.

  Kaišiadorių atstovybės vadovai ir verslo atstovai neslėpė džiugesio ir pasididžiavimo jausmo duomenų analitiko ir verslo konsultanto Vytauto Siaurusaičio prezentacijos ekrane vaizduojamuose reitinguose pamatę ir Rūmų narių pavadinimus. Labiausiai pakėlę atlyginimus 2022 metais – UAB „Autosparnai“, o lyderis pagal visų analizuojamų rodiklių parodymus buvo UAB „Anexo“, 2023 metais vasarį gavusi apdovanojimą už stabilų proveržį Kaišiadorių rajono „Verslo vakaro“ metu.

  Vytauto Siaurusaičio pristatymas ir analitinės įžvalgos praplėtė dalyvavusių Kaišiadorių rajono verslininkų požiūrį, parodė, kokia didelė dar neišnaudota vertė slypi duomenų analitikoje. Jos dėka galima gerinti verslo procesus bei kelti darbo kokybę. Verslo konsultantas remdamasis paprastais pavyzdžiais parodė, kaip duomenų analitikos dėka galima ypatingai stambiose įmonėse „atlaisvinti“ ne vieną milijoną eurų, suvokiant kaip paskirstyti esamus, bet galimai neakivaizdžius resursus. Susitikimo pabaigai Vytautas Siaurusaitis palinkėjo Kaišiadorių rajono verslininkams įveiklinti duomenis savų verslų augimui.

  Susitikimo metu taip pat buvo pagerbtas ir pasveikintas naujai prie KPPAR Kaišiadorių atstovybės prisijungęs narys – įmonė UAB „Printėja“. KPPAR Kaišiadorių atstovybės pirmininkas Remigijus Daugėla įmonės vadovui Laurynui Simučiui įteikė nario pažymėjimą. Vienintelės Kaišiadorių rajono spaustuvės vadovas išreiškė džiaugsmą, kad gali papildyti augančios atstovybės narių gretas.

  KPPAR Kaišiadorių atstovybės narystės koordinatorė Kristina Akhtareeva dėkoja nariams ir svečiams už dalyvavimą renginyje.

Skip to content