• Vizitas pas narį UAB „Kvalitetas“ (Kėdainiai)

   

  Birželio 28 d., trečiadienį, 10:00 val. UAB „Kvalitetas“ kviečia Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo narius į savo gamyklą, susipažinti, pasimėgauti rožių ir levandų žydėjimu, pasivaikščioti edukaciniu lauku ir pamatyti gamybos procesus – kaip modernizuotu senoviniu džiovinimu galima pagaminti šiuolaikiškus, inovatyvius produktus.

  Įmonė perka tik Lietuvoje užaugintas uogas, daržoves, žoleles ir sėklas. Patys džiovina žemoje temperatūroje taip išlaikant natūraliausius uogų ir daržovių skonius.

  UAB „Kvalitetas“ sukūrė prekinį ženklą URBAN FOOD, kuris kuria natūralių skonių ir ryškių spalvų pasaulį. URBAN FOOD galite įsigyti super maisto ir kitų sveikų, ekologiškų, lietuviškų produktų visus metus. Juos rasite interneto parduotuvėje, vaistinėse, taip pat galima įsigyti ir pas prekybinius partnerius. 

  Maloniai laukiami KPPAR verslo bendruomenės nariai ir iš kitų Rūmų filialų ar atstovybių. Čia Jūs netik susipažinsite su lankomos įmonės veikla, tačiau ir su kitais bendruomenės nariais, pristatysite save.

  DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

  Laikas: 10:00 – 12:00 val.

  Adresas: : Tilto g. 25, Dotnuva, Kėdainių r.

  INFORMACIJA: KPPAR Kėdainių filialo direktorė ramune.gustiene@chamber.lt arba telefonu 8 673 20205

  Data: 2023-06-28, nuo 10:00 iki 12:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content