• Virtualus verslo kontaktų renginys Matchmaking Industry 4.0 Real

  Vilniaus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su konferencijos Making Industry 4.0 Real organizatoriais – Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA ir partneriais – Informacijos, ryšių ir technologijų sektoriaus asociacija INFOBALT bei Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais AHK kviečia dalyvauti tarptautiniame virtualiame verslo kontaktų renginyje Matchmaking Industry 4.0 Real.

  Making Industry 4.0 Real – tai kasmetinė tarptautinė konferencija pramonės skaitmeninimo tema, kur pristatoma pramonės atstovų geroji patirtis ir praktiniai verslo pavyzdžiai žengiant transformacijų keliu. Šiemet renginys vyks rugsėjo 23 d. Vilniuje, LITEXPO, o taip pat bus tiesiogiai transliuojamas internetu konferencijos svetainėje.www.industry40.lt. Konferencija nemokama, tačiau būtina registracija: https://www.industry40.lt/registruotis/.

  Konferencijoje bus pristatomos temos: su kokiais iššūkiais susiduria gamybos įmonės ir kitos organizacijos, siekiančio neatsilikti nuo ketvirtosios pramonės revoliucijos raidos;  kas paskatina pokyčius ir veda pirmyn? kiek ir kokių resursų kainuoja bei kokį rezultatą duoda skaitmeninimo, robotizacijos, automatizacijos, daiktų interneto ir kiti išmanūs pažangios gamybos sprendimai?

  Matchmaking Industry 4.0 Real – virtualus verslo kontaktų renginys vyks rugsėjo 24 d. Virtualioje renginio platformoje turėsite galimybę užmegzti ryšius su potencialiais pirkėjais ir tiekėjais, suplanuoti 30 minučių video susitikimus bei užmegzti tarptautinius verslo kontaktus bendradarbiavimui ar projektų vystymui. Renginys orientuotas į naująsias ES pramonės technologijas, kompetencijas ir IT sprendimus, kuriuos būtų galima pasiūlyti trečiosioms šalims.

  Verslo kontaktų renginys skirtas įmonėms ir gamintojams, MVĮ, startuoliams, asociacijoms, sprendimus priimančioms institucijoms, universitetmas, R&D institutams ir kt., veikiantiems šiuose sektoriuose:

  – Skaitmeninės pramonės transformacija

  – IT sprendimai pramonei

  – Gamyba

  – Inžinerija

  – Pramoninis efektyvumas

  – Automatika, robotika, technologijų perdavimas

  – Skaitmeninimas

  – Pramonės naujovės ir kt.

  Dalyvavimas renginyje – NEMOKAMAS, tačiau BŪTINA registruotis iš anksto!

  Registruojantis PRAŠOME užpildyti profilio apačioje esančią skiltį MARKETPLACE (aprašyti, kokias paslaugas/produktus siūlote ar kokių partnerių ieškote – taip labiau būsite matomi kitiems dalyviams, ieškantiems partnerių pagal raktinius žodžius). Registracija iki rugsėjo 23 d.

  Svarbios datos:

  Rugpjūčio 3 d. – rugsėjo 23 d. Registracija
  Rugsėjo 1 d. – rugsėjo 23 d. Susitikimų derinimas
  Rugsėjo 24 d.    Virtualūs B2B susitikimai

  Daugiau informacijos ir registracija žemiau esančioje nuorodoje: https://matchmaking-industry-40.b2match.io

  Maloniai kviečiame dalyvauti!

  Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis:

  Vilniaus PPAR į Deimantę Vilčinskaitę, el. paštu deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. 8 616 79552.

  Kauno PPAR į Ingridą Braziūnienę, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. 8 618 42794.

   

  Data: 2021-09-24, nuo 00:00 iki 00:00


Skip to content