• Video konferencija „COVID-19: pasekmės ekonomikai, verslui ir socialinei aplinkai“

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su žurnalu IQ.The Economist rengia video konferenciją: „COVID-19: pasekmės ekonomikai, verslui ir socialinei aplinkai”.

  Gegužės 6 d. 13 val. kviečiame prisijungti prie tiesioginės transliacijos ir kartu su sprendimų priėmėjais, ekonomistais, verslininkais ir kitais dalyviais diskutuoti apie COVID-19 pasekmes verslui, ekonomikai bei galimybes, kuriomis galime pasinaudoti.

  PROGRAMA

  13:00 Sveikinimo žodis. Rimas Varkulevičius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas.
  –„Ekonomikos gelbėjimo planas: kur esame, ką darome, ką daro kiti?“ —
  13:10 Europos atsakas į COVID-19: koks ekonomikos gelbėjimo planas? Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos  atstovybės Lietuvoje vadovas.
  13:20 Kreditavimo tendencijos, pinigų kaina. Jokūbas Markevičius, Lietuvos banko Finansinio stabilumo departamento direktorius.
  13:30 Ką daro kitos šalys. Pasaulio ekonomikos apžvalga. Indrė Genytė- Pikčienė, ekonomistė.
  13:40 Diskusija. „2008 ir 2020 m. krizės: kuo jos skiriasi?“
  Dalyvauja: Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas; Jokūbas Markevičius, Lietuvos Banko Finansinio stabilumo departamento direktorius; Indrė Genytė- Pikčienė, ekonomistė; Vytis Lembutis, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas.

  14:10 Diskusija. „Parama verslui: tarp pažadų ir realybės“
  Dalyvauja: Vidas Butkus, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas; Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovas atstovas (TBA); Rimas Varkulevičius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas; (pildoma).

  15:10 Diskusija. „Verslas – visuomenės gerovės pamatas“
  Dalyvauja: LR Seimo narys Tomas Tomilinas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos atstovas; Inga Ruginienė , Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė; Sigitas Gailiūnas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas; Sigitas Leonavičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas.

  16:00 Konferencijos pabaiga.

  Data: 2020-05-06, nuo 13:00 iki 16:00


Skip to content