• Vertingo ir ilgaamžio prekės ženklo kūrimas

  APIE PREKĖS ŽENKLUS šiandien

  Šiandien įmonėms labai aktuali tema yra prekės ženklas, jo kūrimas, stiprinimas ir komunikavimas. Kodėl? Todėl, kad dauguma tradicinių marketingo taisyklių nebeveikia ir įmonės nebegauna norimų rezultatų. Dar blogiau – jų nebegeidžia esami klientai, o naujiems – jos tiesiog nepatrauklios. Ką daryti? Pirmiausia suprasti, kad prekės ženklas yra kultūrinių idėjų visuma, kurią reikia sukurti, puoselėti ir nuolat komunikuoti. Be to, prekės ženklo idėjos turi būti aktualios ir labai naudingos potencialiems klientams, nes kitaip jūs būsite tik gražių idėjų visuma.

  Seminaro temos:

  Koks šiandien pirkėjas ir kodėl jis taip pasikeitė?

  Apie šiandieninį pirkėją, jo mąstymo ir elgesio pokyčius. Kaip įmonės galėtų tuos pokyčius išnaudoti, kurdami, tobulindami ar stiprindami prekės ženklą.

  Kokie prekių ženklai yra patrauklūs pirkėjams ir kodėl?

  Kodėl vieni prekių ženklai pirkėjams patrauklūs, o kiti – ne? Pavyzdžiai, palyginimai, diskusija su su seminaro dalyviais.

  Kaip sukurti patrauklų, ilgaamžį ir pelningą prekės ženklą?

  Ko reikia, kad sukurtume patrauklų, ilgaamžį ir pelningą prekės ženklą? Dabartinio jūsų įmonės ženklo įvertinimas.

  Kur ir kaip ieškoti naujų idėjų prekės ženklo vystymui?

  Kultūrinių idėjų prekės ženklui paieška naudojant įvairius kūrybinius modelius. 18 kūrybinių modelių pristatymas.

  Praktinė užduotis.

  Grupėse arba individualiai, naudodami kūrybinius modelius, sukursite ar patobulinsite savo įmonės prekinį ženklą.

  Lektorė Daina Bytautaitė Motiejūnienė – 17 metų dirba marketingo srityje. Jau penkerius metus dirba su įvairiomis Lietuvos įmonėmis kaip laisvai samdoma marketingo specialistė. Taip pat įmonėse veda kūrybines sesijas. Jų metu kartu su įmonės darbuotojais, naudojant kūrybinio mąstymo technikas, atrandamos naujos verslo galimybės, sukuriami nauji marketingo bei reklamos projektai. Be to, veda praktinius marketingo užsiėmimus ir kūrybinius mokymus Kauno technologijos universiteto, Vilniaus universiteto magistrams bei Finansinio savarankiškumo mokyklos, “Svajonių mokyklos” mokiniams.

  Seminaro trukmė: 10.00 – 15.00

  Kavos pertraukos: 11.20 – 11.30, 13.20 – 13.30

  Dalyviams bus išduoti pažymėjimai ir dalomoji seminaro medžiaga.

  Seminaro vieta: Kauno PPAR salė.

  Seminaro kaina: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams – 140,- Lt.,kitiems klausytojams – 190,- Lt. Dalyvaujant keliems žmonėms iš vienos įmonės taikomos nuolaidos.

  Registracija tel. (8-37) 203483, el.paštu: vera.mileikiene@chambers.lt
  užpildant dalyvio anketą. Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8) arba pervesti nurodytą sumą į rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant.

  Data: 2011-11-30, nuo 10:00 iki 15:00


Skip to content