• Verslo vadovų klubo susitikimas

  Birželio 19 d. 16 val. kviečiame į Verslo vadovų klubo susitikimą:

  Įmonės vadovo atsakomybės teisiniai ir praktiniai aspektai bei rizika, su kuria susiduriama kasdien

  Įmonių vadovai susiduria su didele profesine rizika, nes pagal galiojančias Lietuvos teisės normas vadovaujančias pareigas užimančio asmens atsakomybės neriboja darbo užmokesčio dydis: vadovai už sprendimus atsako visu savo asmeniniu turtu ir finansais. Per pastaruosius kelerius metus šalies teismuose net kelis kartus padaugėjo bylų, nagrinėjančių vadovaujančių asmenų sprendimų teisėtumą, skaičius. Norint išvengti įmonių vadovams taikomos civilinės atsakomybės, svarbu tinkamai užtikrinti prevencinius teisinius veiksmus bei numatyti vadovų civilinio draudimo galimybes.

  Pranešėjas:

  Karolis Blavaščiūnas “Colemont” generalinio direktoriaus pavaduotojas. Finansų rinkoje dirba 12 metų, koncentruojasi vadovų draudimo plėtros srityje vietinėje bei tarptautinėje rinkoje. Savo kvalifikaciją kėlė žymiausioje pasaulyje draudimo organizacijoje Lloyd‘s of London. Karolis kartu su pripažintais vadovų draudimo specialistais iš Londono sukūrė ir pritaikė vadovų produktą Lietuvos rinkai. Per paskutinius metus Baltijos šalyse Karolis konsultavo daugiau kaip 150 įmonių ir draudimo bendrovių vadovų draudimo klausimais.

  Diskusijoje taip pat dalyvaus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų teisininkų klubo vadovė, Lietuvos teisininkų draugijos Kauno skyriaus valdybos narė, advokatų profesinės bendrijos “Viliušis, Astromskis ir partneriai” teisininkė Aušra Starkutė-Šyvokienė.

  Kviečiame dalyvauti vadovus, pageidaujančius prisijungti prie Verslo vadovų klubo!

  Susitikimo vieta: Kauno PPA rūmai, Vytauto pr. 29, Kaune, 2-o aukšto salė.

  Daugiau informacijos: el.paštu vera.mileikiene@chamber.lt
  tel. (8 37 203 483)

  Data: 2018-06-19


Skip to content