• Verslo pusryčiai su advokatų profesine bendrija AVOCAD (Jonava)

  Balandžio 12 d., trečiadienį, 10:00 val. KPPAR Jonavos filialas kviečia dalyvauti įmonių akcininkus, vadovus ar jų atstovus verslo pusryčiuose su advokatų profesine bendrija AVOCAD.

  Susitikimo metu vyks diskusijos aktualiausiais teisiniais aspektais įmonėse.

  1. Pasikeitusios įmonės veiklos sąlygos (išaugusios kainos, sumažėjusios kainos, negalėjimas vykdyti nuomos sutarčių dėl išaugusių energetinių resursų kainų, karo situacijos. Diskusinė tema – ar susiduriama su tokiomis situacijomis, kada galima nevykdyti sutarčių, kokių veiksmų imtis, kaip pakeisti sutartį ir t.t.).
  2. BDAR – aktualiausi ir naujausi pvz. iš Lietuvos ir užsienio (Praktika ir klaidos, ko galima pasimokyti).
  3. Akcinių bendrovių įstatymo pakeitimai (Taikomas tiek UAB, tiek ir AB. Pasikeitimai aktualūs, ypatingai kai yra smulkiųjų akcininkų (iki 5 %). Jie gali reikalauti, kad jų akcijas išpirktų, o stambieji gali reikalauti kad akcijos būtų parduotos. Yra ir kitų pasikeitimų. Bet jie aktualūs UAB).

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Dalyvių pasitikimas nuo 9:30 val.

  Papildoma informacija el. paštu: dalia.sinkeviciene@chamber.lt arba tel.: +370 679 74343

  Lektorius: Egidijus Langys Mykolo Romerio Universiteto lektorius, Mediacijos ir darnaus ginčų sprendimo laboratorijos narys, Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD partneris, advokatas, mediatorius, arbitras. Pagrindinės Egidijaus Langio profesinės veiklos sritys yra įmonių veikla ir valdymas, korporatyviniai ginčai, įmonių bankroto ir restruktūrizavimo teisė, gydytojų civilinė atsakomybė, alternatyvūs ginčų sprendimo būdai.

  DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

  Map Unavailable

  Data: 2023-04-12, nuo 10:00 iki 12:00

  Vieta: Jonavos rajono savivaldybės švietimo pagalbos tarnyba, 124 auditorija (I aukštas), Basanavičiaus g. 7, Jonava

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content