• VERSLO MISIJA IŠ ŠVEDIJOS

  VERSLO MISIJA IŠ ŠVEDIJOS

  2013 m. rugsėjo 10-11 d., Kaune

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, š. m. rugsėjo 10 – 11 dienomis kviečia dalyvauti verslo misijoje iš Švedijos.

  Verslininkų susitikimai vyks rugsėjo 10 d. po pietų, bei rugsėjo 11 d. ryte. Laikas derinamas individualiai.

  Registracija elektroniniu paštu cylikas@chamber.lt
  arba faksu 37 208330 iki rugpjūčio 9 d. Iškilus klausimams galima kreiptis į Edmundą Cyliką el. paštu cylikas@chamber.lt
  arba telefonu 8~37 201491.

  Į susitikimus atvyksta šios įmonės:

  “WOWSCAND” AB

  Veiklos sritis: Konsultacijos verslo plėtros klausimais. Taip pat yra kompiuterinių ergonomiškų pelių, gaminamų Azijoje, atstovai Švedijoje.

  Domina: Kompiuterinių ergonomiškų pelių platintojai Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje. Įmonė taip pat ieško partnerių – konsultantų, kurie prisijungtų prie bendros veiklos. Be to, gali padėti susirasti įvairių tiekėjų, pardavėjų, agentų bei galutinių vartotojų Švedijoje.

  Tinklalapis: www.wowscandinavia.eu

  Komunikacija: anglų kalba

  “YAJLEE”

  Veiklos sritis: Gamina megztas, besiūles moteriškas liemenėles, skirtas sportui arba po operacijų.

  Domina: Ieško agentų bei platintojų savo gaminamai produkcijai.

  Tinklalapis: http://yajlee.se/

  Komunikacija: anglų kalba.

  “BIOREMED” AB

  Veiklos sritis: Įmonių, valdžios institucijų, žemdirbių konsultavimas dirvožemio atkūrimo, cheminėmis medžiagomis bei sunkiaisiais metalais užterštos žemės sanitarinių sąlygų gerinimo, teršalų kasimo, nukenksminimo bei išvežimo į sąvartynus klausimais, padeda rengiant dirvožemio valymo planus. Įmonė taip pat konsultuoja biomasės (gluosnių, tuopų) auginimo klausimais bei pataria , kaip auginant mišką išvengti ligų bei kokios gali būti prevencinės apsaugos priemonės.

  Domina: Asmenų, atsakingų už dirvožemio valymą apleistuose, dėl didelio teršalų kiekio žmonėms netinkamuose naudoti plotuose, kontaktai. Įmonė siūlo konsultavimo paslaugas bei gamtai draugiškus dirvožemio valymo būdus, kurie padėtų netinkamą naudoti žemę pritaikyti pakartotiniam naudojimui.Taip pat domina susitikimai su ūkininkais, miškų (ypač gluosnių bei tuopų) augintojais.

  Tinklalapis: www.bioremed.eu

  Komunikacija: Anglų, rusų, prancūzų kalba.

  “MOBELLOGEN”

  Veiklos sritis: Klasikinių retro stiliaus sofų, kušečių bei krėslų projektavimas bei gamyba. Gaminiai be spyruoklių, aptraukti medžiaga, poliesteriu bei klijuotais kampais. Apdaila: vinilo ir spalvotos medžiagos.

  Domina: Gamintojas, galintis gaminti tokias sofas pagal pateiktus brėžinius bei informaciją.

  Tinklalapis: http://raggarsoffan.se/

  Komunikacija: anglų kalba

  “JOR” AB

  Veiklos sritis: Specialių kompiuterių, aprobuotų naudoti medicinos įstaigose, pardavimas ir jų aptarnavimas. Šiems kompiuteriams ir kitai medicininei technikai skirtų stovų ir vežimėlių, plaunamų kompiuterio klaviatūrų ir pelių platinimas. Taip pat, įmonė platina matavimo įrangą: mobilias duomenų rinkimo ir kaupimo sistemas, daugiausia naudojamas transporto priemonėse; telemetrines sistemas bevieliam judančių objektų matavimui; sistemas fiziologiniams matavimams – EMG, EEG, EKG ir kitiems; greičio, įtampos, slėgio ir kitus jutiklius; programinę įrangą matavimų analizei. Be to, platina ir diegia programinę įrangą, programavimo priemones, trikdžių užfiksavimo ir šalinimo įrankius ir kt.

  Domina: Partneriai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

  Tinklalapis: www.jor.se

  Komunikacija: anglų, vokiečių kalba.  Dalyvio anketa 2013-09-10.doc

  VERSLO MISIJA IŠ ŠVEDIJOS

  Data: 2013-09-10 - 2013-09-11, nuo 09:00 iki 17:00


Skip to content