• Verslo misija iš Madrido (Ispanijos)

  Š. m. birželio 28-29 d. Enterprise Europe Network partneriai – Madrido prekybos rūmai, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Lietuvos inovacijų centras – organizuoja atvykstamąją Ispanijos įmonių misiją į Lietuvą. Tikslas – verslo bei technologinių bendradarbiavimo partnerių paieška, todėl planuojami individualūs susitikimai su Lietuvos įmonių atstovais bei vizitai į Lietuvos įmones.

  Atvykstančios Ispanijos įmonės ir jų bendradarbiavimo pasiūlymai:

    Pavadinimas Sektorius Veiklos sritis Potencialūs partneriai Lietuvoje Tinklalapis
  1 Aplicaciones y proyectos TICS, S.L. (APTICA) IRT „Aptica“ – tai nuo 2002 m. konsultavimo ir inžinerines paslaugas teikianti įmonė, taip pat kurianti produktus, skirtus telekomunikacijų tinklų analizei, projektavimui, diegimui, eksploatavimui ir priežiūrai  Mobiliojo ryšio operatoriai, infrastruktūros įmonės, energetikos įmonės, technologijų konsultavimo įmonės, daiktų interneto ir privačių tinklų inžinerijos įmonės, specialieji karinio jūrų laivyno ir kariuomenės padaliniai, telekomunikacijų reguliavimo institucijos, telekomunikacijų universitetai https://aptica.es/
  2 CRUZBER SAU Automobilių pramonė CRUZBER SA yra vienas iš pirmaujančių stogo bagažinių gamintojų Europos rinkoje, siūlantis visą spektrą sprendimų automobiliams, visureigiams ir komerciniams furgonams. Automobilių priedų importuotojai, automobilių aksesuarų platintojai, tinkliniai automobilių servisai (ne atskiri autoservisai) https://www.cruzber.com
  3 COMSA SAU (dalyvaus  nuotoliniu būdu) Transporto infrastruktūra COMSA specializuojasi geležinkelių projektuose, apimančiuose greitųjų linijų tiesimo ir priežiūros, tramvajų, miesto ir regioninių geležinkelių sritis. Įmonė atlieka kelių, tunelių ir tiltų statybos darbus, įgyvendina hidraulinius, uostų ir oro uostų projektus, taip pat unikalias statybines konstrukcijas Vidutinio dydžio statybų įmonės, kurios domisi bendradarbiavimu su tarptautine įmone, galinčia suteikti pagalbą ir patirtį geležinkelių tiesimo, miesto transporto sistemų ar specializuotų inžinerinių darbų projektuose (pvz., tunelių, viadukų ir kt.)

  Lietuvos įmonių atstovus, norinčius susitikti su Ispanijos įmonėmis, maloniai kviečiame iki š. m. birželio 23 d. registruotis el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt nurodant Ispanijos įmonės/ių pavadinimą ir pageidaujamą susitikimo laiką bei tikslų adresą, kuriuo turėtų atvykti Ispanijos įmonės atstovas.

  Iškilus klausimams, maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais:
  Ingrida Braziūnienė
  Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė
  (+370 ) 633 74431
  ingrida.braziuniene@chamber.lt

  Data: 2023-06-28 - 2023-06-29, nuo 00:00 iki 00:00


Skip to content