• Verslo kontaktų rytas Kėdainiuose

  Kėdainių krašto verslininkus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius kviečiame į Verslo kontaktų rytą Kėdainiuose. Verslo kontaktų rytas – tai galimi verslo partneriai, nauji kontaktai, keitimasis patirtimi, idėjomis bei potencialių bendradarbiavimo galimybių aptarimas. Tai unikali galimybė pristatyti atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai prieš metus sukūrė įrankį „Nario zona“, skirtą rūmų nariams dalintis informacija. Apie šį įrankį ir jo privalumus susitikimo metu trumpai pristatys Kauno PPA rūmų narystės koordinatorė Andrėja Starkutė.

  Kurkite vertę galimiems klientams! Ieškokite neribotų galimybių savo verslui! Sužinokite apie rūmų narių paslaugas bei pristatykite savąsias!

  Renginio pradžia: 8:00

  Dalyvių registracija ir pasitikimo kava: 8:00 – 8:30

  Renginio trukmė: 2 val.

  Renginio vieta: Kėdainių rajono savivaldybės VšĮ Mikalojaus Daukšos biblioteka, Jaunimo skyrius (Didžiosios Rinkos aikštė 4, Kėdainiai (I aukštas))

  Norinčius dalyvauti, prašome kreiptis į Kauno PPA rūmų Kėdainių filialo direktorę Ramunę Gustienę el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt arba telefonu 8 673 20 205.

  Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą (gatvės pavadinimas, namo numeris, būto numeris, miestas, savivaldybė) ir kontaktinius duomenis bei atstovaujamą įmonę.

  Išankstinė registracija į renginį – būtina. Vietų skaičius ribotas. Neužsiregistravę dalyviai į renginį bus neįleidžiami.

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

   

  Svarbi informacija dėl COVID-19:

  DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

  Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

  Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

  Loading Map....

  Data: 2020-10-08, nuo 08:00 iki 10:00

  Vieta: Kėdainių rajono savivaldybės VšĮ Mikalojaus Daukšos biblioteka, Jaunimo skyrius, idžiosios Rinkos aikštė 4, Kėdainiai


Skip to content