• Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas

  Kviečiame dalyvauti pirmą kartą rengiamame Marijampolės regiono verslo ir valdžios forume “Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas”, kuriame bus aptariamas verslo bendruomenės atstovavimas svarstant ir priimant svarbius regiono ir rajonų raidos sprendimus, savivaldos ir visuomenės grupių dialogo formos ir tradicijos, Savivaldybių veiksmai ir verslininkų lūkesčiai gerinant verslo aplinką ir gyvenimo kokybę rajonuose.

  Forumas vyks lapkričio 23 d., antradienį, 14 val. Marijampolės kultūros centre, miesto Tarybos salėje (Vilkaviškio g.2/Kauno g.3, Marijampolė).

  Forumo programoje – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinio direktoriaus dr. Vytauto Šileikio pranešimas “Efektyvi verslo ir valdžios sąveika”.

  Į forumą kviečiami Marijampolės, Šakių, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Kalvarijos savivaldybių merai ir šių rajonų verslininkai. Diskusijose bus aptariamos bendradarbiavimo galimybės, problemos, kurias verslas ir valdžia rajonuose galėtų spręsti kartu, priimtiniausi bendravimo ir bendradarbiavimo būdai, nuomonių ir pasiūlymų teikimo galimybės ir kt.

  Forumo organizatoriai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, KPPAR Marijampolės filialas.

  Informacija teikiama tel. (8 37) 20 34 83, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai; (8 343 55 568), KPPAR Marijampolės filialas.

  Registracija – tel. (8 343) 55 568 arba elektroniniu paštu marijampole@chambers.lt
  .

  Data: 2010-11-23, nuo 14:00 iki 16:00


Skip to content