• Verslo informacinė popietė

  Rūmų narys MB “Efekto grupė”

  maloniai kviečia Jus į verslo informacinę popietę

  Kaip išsiskirti?

  Istorijų pasakojimo galimybės versle

  Renginys vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

  K. Donelaičio g. 8, Kaune

  2017 m. gegužės 18 d. 15 val.

  Renginys nemokamas

  Žmones kasdien bombarduoja reklama televizijoje, radijuje, elektroniniai laiškai į darbo kompiuterį ir asmeninį telefoną, jiems ūžia ausyse parduotuvėje, gatvėje, namuose, darbe… Ir net kaime išgirsi, kaip kažkas siūlo Amway arba Avon produktus.

  Mes iš tolo užuodžiam reklamą arba pardavimo agentą ir jų šalinamės. Tačiau mylim Iphone, geriam CocaColą, dėvim Nike. Ir, kažkodėl, žiūrim turkiškus ir indiškus serialus, nors patys nežinom kodėl.

  Viso to šaltinis ir priežastis – istorijos.

  Gerai ir įdomiai papasakota istorija gali duoti neregiui akis, viltį praradusiam įkvėpimą, gali išmokyti vaiką klausyti tėvų ir verslui pritraukti lojalų klientą, todėl į tai verta atkreipti dėmesį ir susimąstyti: “Kaip mano įmonė galėtų pasinaudoti šia populiarėjančia reklamos priemone?”. Puiki to pradžia būtų dalyvauti informacinėje – praktinėje paskaitoje apie istorijų pasakojimą ir pabandyti sukurti savo arba savo prekės ženklo istoriją.

  Trumpai apie tai, ką įgysi dalyvaudamas:

  • sužinosi, kodėl ir kaip istorijos parduoda;
  • analizuosi jau žinomų populiarių prekės ženklų istorijų pavyzdžius;
  • sukursi trumpą ir efektyvų savęs arba prekės ženklo pristatymo istoriją;
  • sužinosi, kaip gali savarankiškai ugdyti istorijų pasakojimo įgūdžius.

  Savo žiniomis ir praktika dalinsis Linas Staršelskis – sertifikuotas neurolingvistinio programavimo (NLP) ir Eriksoninės hipnozės praktikas, lektorius, saviugdos treneris. Mokomojo žaidimo “Pokyčio ratas” bendraautorius. Nuo 2014 m. vadovaudamasis NLP ir koučingo praktika veda seminarus ir mokymus saviugdos, kūno kalbos, įtaigios komunikacijos, komandos formavimo ir viešojo kalbėjimo temomis. Didelį dėmesį skiria ribojančių nuostatų keitimui ir vidinės kontrolės stiprinimui. Darbe ir gyvenime Linas vadovaujasi knygos “Karo menas” citata: “Nenugalimumas slypi Tavyje, o pergalė – varžove”.

  Iškilus klausimams prašome kreiptis el. paštu andreja.starkute@chamber.lt
  , tel. (8 37) 20 34 83

  Data: 2017-05-18, nuo 15:00 iki 18:00


Skip to content