• Verslo informacinė popietė Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre

  Šių metų kovo mėnesį slėnyje “Santaka” atidaryto Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro tikslas – sudaryti tinkamas verslo ir mokslo bendradarbiavimo galimybes farmacijos ir sveikatos technologijų srityje, kad mokslininkų darbai būtų kuo greičiau pritaikomi praktinėms medicinos reikmėms.

  Centre įsikūrę dešimt padalinių (Farmacijos fakultetas ir kitos atviros prieigos laboratorijos), vykdančių specializuotus bei perspektyvius mokslinius tyrimus: veiksmingesnių vaistų paieška ir kūrimas, natūralių biologiškai aktyvių junginių, vaistinių medžiagų taikinių paieška, ląstelių genetikos, vaistinių medžiagų tiekimo sistemų biofarmaciniai tyrimai ir kt. Centre dirbantys mokslininkai jau atlieka ikiklinikinius vaistų, Alzheimerio ligos, kaulų kremzlių ir kitus tyrimus.

  Šiuolaikiška ir naujausius mokslo poreikius atitinkančia įranga turi galimybę pasinaudoti ne tik Lietuvos ir užsienio mokslininkai, bet ir verslo bei viešojo sektoriaus atstovai!

  Programa:

  15.00 – 15.10

  Įžanginis sveikinimo žodis: Centro vadovas prof. Vitalis Briedis ir KPPAR prezidentas B. Žemaitis

  15.10 – 15.40

  Ekskursija ir laboratorijų apžiūra

  15.40 – 16.10

  Trumpas šiuolaikinės farmacijos raidos ir sveikatos technologijų pristatymas: prof. Vilmantė Borutaitė

  16.10 – 16.40

  Neformalus bendravimas prie kavos puodelio, klausimai, diskusijos

  Renginio data – spalio 21 d. 15.00 – 16.40 val.

  Vieta – Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras (“Santakos” slėnio naujasis pastatas Eivenių g. 4, Kaunas)

  Renginys nemokamas

  Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!

  Data: 2014-10-21, nuo 15:00 iki 16:40


Skip to content