• Verslo informacinė popietė: Finansai nefinansininkams

  VERSLO INFORMACINĖ POPIETĖ

  Finansų pagrindų ir finansų analizės mokymus
  taikant bonanza koncepciją “Finansai nefinansininkams” (11.07)

  Bonanza koncepcija – tai naujas ir populiarus finansų mokymo būdas, kurio metu pasitelktos spalvos ir formos leidžia vizualiai suprasti mokomojo dalyko – finansų ir jų ryšių – esmę. Tokiu būdu ši programa “sulaužo” stereotipą, kad “finansai yra sunku”, “finansai – nuobodu” ir tuo pačiu formuoja norą žinoti. Finansų pagrindų ir finansų analizės programa pagal Bonanza koncepciją suteikia galimybę:

  • efektyviai įgyti finansines žinias, kurias panaudojus mokymų dalyvius įgalina išsamiai suprasti, kaip ir kiek jų kasdieniniai sprendimai įtakoja įmonės finansinius rezultatus, finansinius rodiklius ar pinigų srautus.

  • operatyviai priimti kasdienius sprendimus, įtakojančius įmonių pelningumą, likvidumą, apyvartumą ar pinigų srautus.

  • įstaigos personalui, tiesiogiai nesusijusiems su finansų ar buhalterijos funkcijomis, konstruktyviai bendrauti finansiniais klausimais su įstaigos finansų specialistais ir vadovais. Vadovams atitinkamai gautos žinios padeda bendraujant su trečiomis šalimis: kredito institucijoms, pirkėjais, tiekėjais ir kitais rinkos dalyviais.

  Šio informacinio renginio metu atskleisime Jums kokiais metodais užtikrinsime mokymų “Finansai nefinansininkams” efektyvumą, kaip tai įtakos Jūsų darbuotojų būsimus sprendimus įmonėje, supažindinsime su lektoriais bei mokymų priemonėmis bei planu. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

  Lektorius: Kasparas Žebrauskas

  Kada: 2012 lapkričio 7 d. trečiadienį 15:00 val.

  Trukmė: ~2:00 val.

  Kur: Donelaičio g. 8, Kaunas

  Registracija: el. paštu andrius.verbyla@chamber.lt
  arba telefonu 8-37 201294

  Renginys nemokamas

  Data: 2012-11-07, nuo 15:00 iki 17:00


Skip to content