• Verslo forumas „Ko reikia Lietuvos verslo proveržiui tarptautinėje erdvėje?“

  KO REIKIA LIETUVOS VERSLO PROVERŽIUI TARPTAUTINĖJE ERDVĖJE?

  “TARPTAUTINIS VERSLAS. PARTNERYSTĖ. INOVACIJOS. Verslo skatinimo bei paramos programų įtaka Lietuvos įmonių konkurencingumui” – taip vadinasi Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklo) baigiamasis metų verslo forumas, kuriame bus svarstoma, ar efektyvi ekonomikos ir verslo skatinimo sistema Lietuvoje, aptariamos šalies verslo perspektyvos artimiausiems metams, pateikiama sėkminga įmonių tarptautinio verslo plėtros patirtis.

  Į verslo forumą, kuris vyks lapkričio 30 d. 12.30-18 val. viešbutyje “Park Inn Kaunas”, kviečiami įmonių vadovai.

  Vieną pagrindinių pranešimų – “Lietuvos ekonomikos skatinimas krizės laikotarpiu: kritinis įvertinimas” – skaitys dr. Raimundas Kuodis, Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktorius. ES ir Lietuvos viešąją paramą tarptautinio inovatyvaus verslo plėtrai pristatys Ūkio ministerija. Žinių, partnerystės ir inovacijų reikšmę organizuojant tarptautinį verslą nagrinės Daiva Vyšniauskienė, Enterprise Europe Network koordinatorė Lietuvoje (Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai). Banko “Snoras” analitikai pateiks makroekonominių rodiklių, rinkų ir finansinių galimybių analizę.

  Verslo forumo apskritojo stalo diskusijoje bus ieškoma atsakymo į klausimą – ar pakanka pastangų ir priemonių Lietuvos verslo proveržiui tarptautinėje erdvėje?

  Verslo forume bus apdovanoti aktyviausi Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklo) klientai iš visos Lietuvos.

  Forumo rengėjai – Enterprise Europe Network – Lietuva: Kauno, Klaipėdos, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, VšĮ “Lietuvos inovacijų centras”. Renginio informacinis partneris – mėnraštis “IQ Economist” ir Lietuvos projektų vadybos asociacija. Verslo forumo partneris ir rėmėjas – bankas “Snoras”.

  Dalyvavimas renginyje nemokamas.

  Registracija – iki lapkričio 26 d. el. paštu: rita.baidokaite@chambers.lt
  , cylikas@chamber.lt

  2010-11-30 forumo programa.pdf

  Data: 2010-11-30, nuo 12:30 iki 16:00


Skip to content