• Verslo etikos seminarų ciklas Kėdainiuose. II seminaras: „Efektyvi etikos lyderystė organizacijoje“

   

  Spalio 20 d., penktadienį, 13:30 val. kviečiame Kauno PPAR Kėdainių filialo narius į Verslo etikos seminarų ciklo II seminarą: „Efektyvi etikos lyderystė organizacijoje“.

   Šiandien galime neabejoti, kad ilgalaikes perspektyvas turintis verslas konkuruoja inovacijomis, žiniomis ir technologijomis, o ne pigia darbo jėga ar bandymais bet kokiais būdais minimizuoti kaštus. Naujos kartos atėjimas į darbo rinką, globalizacija, iš pagrindų keičia vertybinę sistemą ir požiūrį į verslo kūrimą ir vystymą. Norėdami būti konkurencingi ir įdomūs užsienio investuotojams ar potencialiems partneriams, jau šiandien turite kritiškai įsivertinti, kokie verslo etikos principai taikomi jūsų įmonėje/organizacijoje, ar jie nėra pasenę ir ar neprarandate dalies savo klientų ar pelno, dėl senų verslo etikos principų versle.

  Pasaulinė nevyriausybinė etikos ir atitikties iniciatyvos (E&CI) organizacija kartu su etikos mokslo ekspertais ir praktikais sukūrė Pažangios lyderystės programą, susidedančią iš penkių esminių principų. Su šiais principais ir jų įgyvendinimu organizacijose susipažinsite seminaro metu.

   

  Seminaro lektorė – Kauno technologijų universiteto (KTU) Ekonomikos ir verslo fakulteto, Verslo skaitmeninių transformacijų tyrimų centro doc. dr. Jurga Duobienė.

  Šiais metais lektorė įsigijo LPEC (Leadership professional in etics & compliance) etikos ir atitikties profesionalios lyderystės sertifikatą.

  Pagrindinės lektorės mokslinių tyrimų kryptys yra verslumo, organizacijos kultūros ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityse.

   

   

   

   

  DALYVAVIMAS NEMOKAMAS.

  Kontaktai pasiteiravimui: KPPAR Kėdainių filialo direktorė ramune.gustiene@chamber.lt arba tel. nr.:  8 673 20 205

  Loading Map....

  Data: 2023-10-20, nuo 13:30 iki 15:30

  Vieta: Kėdainių r. sav. M. Daukšos biblioteka, Vaikų ir jaunimo skyrius, Didžiosios Rinkos a. 4, Kėdainiai

  Registracija į renginį
Skip to content