• Verslo etikos seminarų ciklas Kėdainiuose. II seminaras: „Pažangi etika organizacijose: kas padeda organizacijai būti etiška, o darbuotojams – etiškai elgtis?“

   

  Spalio 20 d., penktadienį, 13:30 val. kviečiame Kauno PPAR Kėdainių filialo narius į Verslo etikos seminarų ciklo II seminarą: „Pažangi etika organizacijose: kas padeda organizacijai būti etiška, o darbuotojams – etiškai elgtis?“.

  Pažangi etika organizacijose prisideda prie jų veiklos atitikties įstatymams užtikrinimo, rizikų valdymo, konkurencinio pranašumo kūrimo, reputacijos valdymo ir leidžia išvengti daug organizacijos problemų, susijusių su netinkamu darbuotojų elgesiu. Jeigu mažose organizacijose pažangi etika gali būti užtikrinama remiantis asmeninėmis vertybėmis ir vadovo lyderyste, didesnėse organizacijose ją užtikrina aukštos kokybės etikos ir atitikties programos. Pradėjus nuo mažų žingsnelių galima susikurti tinkamą konkrečiai organizacijai programą, kuri prisidėtų prie organizacijos sėkmės. Ši programa padės organizacijai atitikti ir Lietuvos įstatymų reikalavimus.

  • Verslo etikos seminarų ciklo antrajame seminare susipažinsite su aukštos kokybės etikos ir atitikties programa, parengta tarptautinės organizacijos Ethics & Compliance Initiative ekspertų.
  • Seminaro metu pereisime per kiekvieną programos principą su pažangių praktikų pavyzdžiais, papildomai pasigilindami į tokius jos elementus kaip etikos kodeksai ar netinkamo elgesio pranešimų valdymą.

   

  Seminaro lektorė – Kauno technologijų universiteto (KTU) Ekonomikos ir verslo fakulteto, Verslo skaitmeninių transformacijų tyrimų centro doc. dr. Jurga Duobienė, sertifikuota LPEC (Leadership Professional in Ethics & Compliance) etikos ir atitikties lyderystės specialistė. KTU EVF ji dėsto verslo etikos, etikos ir socialinės atsakomybės dalykus, taip pat yra KTU mokslinių tyrimų etikos komiteto narė.

  Pagrindinės lektorės mokslinių tyrimų kryptys yra verslumo, organizacijos kultūros ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityse.

   

   

   

   

  DALYVAVIMAS NEMOKAMAS.

  Kontaktai pasiteiravimui: KPPAR Kėdainių filialo direktorė ramune.gustiene@chamber.lt arba tel. nr.:  8 673 20 205

  Loading Map....

  Data: 2023-10-20, nuo 13:30 iki 15:30

  Vieta: Kėdainių r. sav. M. Daukšos biblioteka, Vaikų ir jaunimo skyrius, Didžiosios Rinkos a. 4, Kėdainiai

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content