• Verslo debatai Šakiuose
  Artėja rinkimai į LR Seimą ir kyla vis daugiau klausimų, kuri politinė jėga į juos eina su versliausia programa, kuris kandidatas geriausiai atstovautų verslo bendruomenės interesus. Jeigu šie klausimai Jums aktualūs, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybė kviečia į Verslo debatus, kurie vyks 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienį, 16 val. Šakių r. savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Debatuose dalyvaus kandidatai į LR Seimą vienmandatėje Sūduvos Šiaurinėje apygardoje Nr.64.
  Būtina išankstinė registracija į renginį el. paštu daiva.palukaitiene@chamber.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą (gatvės pavadinimas, namo numeris, būto numeris, miestas, savivaldybė, šalis) ir kontaktinius duomenis bei atstovaujamą įmonę. Neužsiregistravę dalyviai į renginį bus neįleidžiami.
  Svarbi informacija dėl COVID-19:

  DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

  Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

  Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

  Loading Map....

  Data: 2020-09-25, nuo 16:00 iki 18:00

  Vieta: Šakių r. savivaldybės tarybos posėdžių salė, Bažnyčios g. 4, Šakiai


Skip to content