• Verslo bendruomenės ir Laisvės partijos, Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų, Krikščionių sąjungos, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos, Lietuvos žaliųjų partijos lyderių susitikimas Kaune

  Kviečiame rūmų narius į susitikimą su politinių partijų lyderiais, kandidatais į LR Seimo narius. Susitikimo metu aptarsime verslo situaciją, laukiamus iššūkius ir priemones, kurios padėtų išlikti konkurencingais ir skatintų Lietuvos augimą.

  Susipažinkite su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vertybių programa, skirta LR politinių partijų lyderiams ir atstovams.

  Rugsėjo 28 d. nuo 13 val. vyks susitikimas su Laisvės partijos, Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos, Krikščionių sąjungos, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos atstovais.

  Preliminari susitikimo programa:

  12:30–13:00                   Pasitikimas, kava ir registracija

  13:00–16:00/16:30*   Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovo sveikinimo žodis.

                                                Verslo atstovų ir politikų diskusija.

  *Esant būtinybei, dėl klausimų skaičiaus, susitikimo laikas gali būti ilgesnis.

  Susitikimo moderatorius KTU finansų profesorius dr. Rytis Krušinskas.

   

  Į susitikimą su verslo bendruomene atvyksta:

  • Aušrinė Armonaitė, LR Seimo narė, Laisvės partijos pirmininkė, kandidatė į LR Seimo narius, kandidatai į LR Seimo narius Karolis Žemaitis ir Mindaugas Tarnauskas.  
  • Gintautas Paluckas, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas, kandidatas į LR Seimo narius.
  • Jurgita Šiugždinienė, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė į LR Seimo narius, Paulius Lukševičius, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas į LR Seimo narius.
  • Rimantas Jonas Dagys, LR Seimo narys, Krikščionių sąjungos pirmininkas, kandidatas į LR Seimo narius.
  • Vytautas Kamblevičius, LR Seimo narys, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos kandidatas į LR Seimo narius, Evaldas Gustas, kandidatas į LR Seimo narius.
  • Remigijus Lapinskas, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, kandidatas į LR Seimo narius.

   

  Susitikimas vyks viešbučio Park Inn by Radisson Kaunas (K. Donelaičio g. 27, Kaunas) konferencijų centro Beta salėje, II a. Susitikimas skirtas Kauno PPA rūmų nariams ir kitiems verslo bendruomenės atstovams.  

  Registracija į susitikimą iki rugsėjo 25 d. užpildant el. registracijos formą: https://forms.gle/3tLcPHS5C972cLr57 arba el. paštu: daiva.vysniauskiene@chamber.lt

  Praktinė informacija: parkavimas aplinkinėse gatvėse arba Park Inn kieme – Unipark aikštelė. Laikantis reikalavimų, renginio dalyviai privalo dėvėti nosį ir burną denginčias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt.), dezinfekuoti rankas bei laikytis saugaus 1 m atstumo.  Renginyje gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Informacija: Daiva Vyšniauskienė, Verslo atstovavimo skyriaus vadovė, daiva.vysniauskiene@chamber.lt, 8687 36240.

  Loading Map....

  Data: 2020-09-28, nuo 12:30 iki 16:00

  Vieta: Viešbutis Park Inn by Radisson Kaunas, K. Donelaičio g. 27, Kaunas


Skip to content