• Verslo atstovų ir kandidatų į Vilkaviškio merus debatai „Vilkaviškis rytoj”

  Maloniai kviečiame Jus į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Vilkaviškyje veikiančios Rūmų atstovybės organizuojamus kandidatų į Vilkaviškio rajono savivaldybės merus ir verslo atstovų debatus „Vilkaviškis rytoj“. 

  Debatuose kviečiame dalyvauti visus kandidatus į Vilkaviškio rajono savivaldybės merus bei Vilkaviškyje veikiančių Rūmų narių ir kitų įmonių vadovus bei atstovus. 

  Pagrindinė debatų tema – ekonominė ir socialinė Vilkaviškio raida ateinančiu  laikotarpiu.  

  Debatai vyks 2023 m. vasario 22 d., trečiadienį, 16 val. VšĮ Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro salėje (J. Basanavičiaus a. 7, Vilkaviškis 70101). Numatoma trukmė – 2 val.

  Debatų moderatorius MRU politologas doc. dr. Vytautas Dumbliauskas 

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiais metais organizuoja jau septintą debatų ciklą.  Pirmieji Rūmų organizuoti debatai įvyko 2011 m. prieš savivaldos rinkimus. 

  Registracija į renginį iki vasario 22 d. 15 val.

  Informacija: Lina Verbylienė, turizmo ir verslo vadybininkė, VšĮ Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, 8 659 67332; lina@vilkaviskisinfo.lt

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Loading Map....

  Data: 2023-02-22, nuo 16:00 iki 18:00
  Registracijos pabaiga: 2023-02-22 15:00:00

  Vieta: Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, J.Basanavičiaus a.7, Vilkaviškis

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content