• Veidoskaitos metodika vadyboje

  Mieli Kauno personalo vadovų klubo nariai!

  Kviečiame Jus į klubo susitikimą,

  VEIDOSKAITOS METODIKA VADYBOJE!

  Kaip susikalbėti su savo viršininku, vyru ir vaikais, žinant labiausiai jų dominuojančius veido bruožus

  2016 m. spalio 19 d. 16 val.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (K. Donelaičio g. 8, Kaunas)

  Susitikimo darbotvarkė:

  1. Trumpas ECVET (Europos profesinio mokymo kreditų sistema) pristatymas. Sistemos panaudojimas mokymo rezultatų pripažinimui, mokymuisi visą gyvenimą bei profesinio mokymo patrauklumui didinti (10-15 min.).
   Lektorė: Kauno PPA rūmų Profesinio rengimo skyriaus vadovė Aušra Giedrienė.
  2. Lektorius Žydrūnas Sadauskas, unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris, mokys kaip susikalbėti su savo viršininku, vyru ir vaikais, žinant labiausiai jų dominuojančius veido bruožus

  Žydrūnas Sadauskas yra eriksoninės hipnozės praktikas. Jis jau daugiau nei ketveri metai studijuoja ir taiko praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanomą trumpesnį laiką nustatyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus. Žydrūno praktikuojamos metodikos yra: VEIDOSKAITA – prieš 2700 metų senovės Kinijoje atsiradusi metodika, kuri leidžia pakankamai tiksliai nusakyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus pagal jo veido bruožus, PROFAILINGAS – Rusijos spec. tarnybų ir psichiatrų sukurta metodika, kuri leidžia pagal žmogaus aprangą ir elgesį nustatyti dominuojančius žmogaus charakterio psichotipus. Dar viena metodika, kurią jis praktikuoja yra kūno kalbos ir mikro veido išraiškų “skaitymas”, kuris išduoda tikruosius žmogaus ketinimus ir reakciją į informaciją.

  Prašome visus, ketinančius dalyvauti susitikime, registruotis el. paštu agne.kudirkiene@chamber.lt

  Pagarbiai,

  KPVK iniciatyvinė grupė


  Kauno personalo vadovų klubo susitikimas

  Data: 2016-10-19, nuo 16:00 iki 18:00


Skip to content