• Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija kviečia į nemokamus nuotolinius mokymus „Asmens duomenų apsauga darbo santykių kontekste“.

  Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija kviečia dalyvauti nemokamuose nuotoliniuose mokymuose apie organizacijos darbuotojų,  personalo asmens duomenų apsaugą ir tvarkymą „Asmens duomenų apsauga darbo santykių kontekste“.

  KAM SKIRTI MOKYMAI

  Skatiname mokymuose sudalyvauti tuos įmonių atstovus, kurie savo veikloje sprendžia darbuotojų asmens duomenų tvarkymo klausimus, pavyzdžiui, personalo specialistai, vidinės komunikacijos specialistai, duomenų apsaugos pareigūnai, IT specialistai, finansininkai ir pan.

  Mokymų data: gruodžio 15 d. (KT)

  Būtina registracija iki gruodžio 10 d. https://vdai.lrv.lt/forms/mokymai-spp2work-kauno

  Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime nuotolinių mokymų prisijungimo nuorodą gruodžio 14 d.

  APIE MOKYMUS

  Mokymai apie organizacijos darbuotojų, personalo asmens duomenų apsaugą „Asmens duomenų apsauga darbo santykių kontekste“ rengiami Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai kartu su Mykolo Romerio universitetu įgyvendinant „SolPriPa 2 WORK“ projektą. Šis projektas iš dalies finansuojamas pagal Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programą (2014–2020). Tai darbdavių ir darbuotojų informuotumo skatinimo projektas apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste. Plačiau apie projektą https://vdai.lrv.lt/lt/naudinga-informacija/solpripa-2-work-projektas.

  TRUMPAI 

  Data: gruodžio 15 d.

  Laikas: 9:45–15:45 val.

  Pobūdis: nemokami, vyks nuotoliniu būdu ZOOM platformoje

   Programa: SolPriPa2WORK nuotoliniai mokymai

  Lektoriai: Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos direktoriaus pavaduotoja Danguolė Morkūnienė,
  Mykolo Romerio universiteto docentas dr. Marius Laurinaitis ir profesorius Vilius Mačiulaitis.

  Interaktyvumo galimybės: dalyviai skatinami mokymų metu aktyviai įsitraukti į mokymus, bendrauti su lektoriais, užduoti klausimus

  REGISTRACIJA

  Mokymų registracija: paspaudus elektroninę nuorodą reikės užpildyti visus registracijos duomenis: vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, pareigos, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, miestas, kuriame veikia įmonė.

  Ši informacija apie dalyvius bus pateikta ataskaitoje Europos Komisijai, todėl būtina pateikti visą prašomą ir tikslią informaciją.

  Į mokymų nuotolinę platformą bus įleidžiami užsiregistravę ir tinkamai informaciją pateikę dalyviai.

  PRIVATUMO PRANEŠIMAS 

  Informuojame, kad Jums dalyvaujant mokymuose, Jūsų asmens duomenis Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir Mykolo Romerio universitetas tvarkys atskaitomybės už „SolPriPa 2 WORK“ projekto veiklas įgyvendinimo tikslais.  Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą (teisinius pagrindus, saugojimo terminus, duomenų subjekto teises ir kt.) skaitykite šiame Privatumo pranešime>>.

  Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos informacija

  Data: 2022-12-15, nuo 09:45 iki 15:45


Skip to content