• Vadovų lyderystės akademija: Grupės formavimosi stadijos. Kaip burti, skiepyti vertybes ir jas išlaikyti pokyčiuose?

  Modernioms organizacijoms susiduriant su pokyčiais darbo rinkoje, greitos reakcijos ir savalaikis sprendimų priėmimas tampa rimtu iššūkiu. Covid-19 pandemijos kontekstas, nuolat didėjantis ir vis sunkiau apdorojamas informacijos srautas skatina įmonių vadovus keisti požiūrį. Priimant savalaikius sprendimus ypatingai reikšmingu tampa kompromisų paieška, naujausių žinių taikymas, gebėjimas (per)planuoti įmonės strategiją, iš naujo įvertinti ir atrasti žmonių potencialą. Vadovų atvirumas pokyčiams, inovatyvumas, empatija bei aiškus vizijos turėjimas tampa sėkmingos lyderystės pamatu.

  Pristatome Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vadovų lyderystės programą, skirtą įmonių vadovams ar vadovaujančias pareigas organizacijoje užimantiems asmenims, kurie siekia gerinti asmeninius, o kartu ir komandos efektyvumo organizacijos lygmenyje, įgūdžius bei suvokia lyderio kompetencijų stiprinimo svarbą.

  Mokymų tikslas – perteikti naujausias žinias pokyčių, žmonių išteklių valdymo, kritinio mąstymo, marketingo ir komunikacijos, teisės, finansų, emocinio intelekto, rinkos ir klientų tyrimų, organizacinės elgsenos srityse.

  Ši programa orientuota į organizacijų problemines situacijas, kurias pasitelkiant naujausius fasilitavimo įrankius bei praktines užduotis dalyviai modeliuos užsiėmimų metu.

  Taikomi inovatyvūs metodai dirbant individualiai, poromis ir grupėse padės lengviau įsisavinti mokymų medžiagą, skatins kūrybiškumą, diskusiją, leis dalintis jau sukaupta patirtimi, bet kartu generuoti naujas idėjas, keisti požiūrį.

  Mokymo programą sudaro 9 moduliai: Pokyčių valdymas, Organizacinė elgsena, Lyderystė bei kritinis mąstymas, Žmonių išteklių valdymas, Emocinis intelektas, Marketingas ir komunikacija, Finansai, Teisė, Rinkos ir klientų tyrimai.

  Kviečiame į mokymus spalio mėn.:

  Grupės formavimosi stadijos. Kaip burti, skiepyti vertybes ir jas išlaikyti pokyčiuose?“, spalio 2 d., lektorė Rima Vanagė

  Susitelkus, vieninga ir iniciatyvi komanda – kiekvieno vadovo svajonė. Su ja galime įveikti visus netikėtus rinkos iššūkius. Deja, jos negalime susirasti, ją galime tik susikurti.

  Formavimosi, Prieštaravimų, Susitarimų ar Brandos: kokioje stadijoje tavo komanda?

  Kokie požymiai išduoda komandos būseną?

  Kokie vadovo veiksmai kurs daugiausiai vertės kiekvienoje komandos vystymosi stadijoje?

  Kaip motyvuoti komandą, kurioje tiek daug skirtingų žmonių? SCARF modelis. Kaip jį įgyvendinti?

  Kaip ne tik išgyventi pokyčių turbulenciją, bet ir išsiveržti į priekį?

  Lektorės veiklos patirtis: 

  Kolegos mane gerbia už patirtį, klientai sako ačiū už energiją, draugai vertina atvirumą, vaikai sako, kad suteikiu sparnus. Pati aš vadovaujuosiu tikėjimu, kad ką bedaryčiau, turiu išlikti ištikima savo idealams: laisvei kurti ir drąsai veikti.

  Padėdama žmonėms organizacijose augti, siekiu, kad jie atrastų savo kelią, kad taptų savo gyvenimo, veiklos šeimininkais. Aš noriu, kad žmonės degtų aistra pažinti naujus žmones, situacijas ir nuolat keistis ir keisti.

  Per 25 savo konsultavimo metus aiškiai suvokiau, kad kiekvieno rezultato paslaptis yra žmogaus nusiteikimas. Būtina sėkmės sąlyga – pažinti save ir prisiimti atsakomybę už visa tai, kas su mumis vyksta.

  Marketingo ir komunikacijos išmanymas padeda suprasti rinkos dėsnius, psichologija padeda išlaikyti pozityvų požiūrį, o andragogika parodo kelius, kuriais galiu kitiems padėti tobulėti.

  Rūmų nariams kaina 60 eur, ne rūmų nariams 120 eur.

  Dalyvių skaičius ribotas.

  Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą išduoda programos vykdytojas KPPAR.

  Papildoma informacija el. paštu ausra.misone@chamber.lt arba tel. +370 610 12791.

  Jeigu jaučiate peršalimo simptomus, labai prašome renginyje dėvėti apsaugines veido kaukes ar respiratorius. Saugokime vieni kitus! Dėkojame už Jūsų supratingumą.

  Artimiausia automobilių parkavimo vieta: uniPark – UP207 – Radisson Hotel Kaunas, K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas
  Loading Map....

  Data: 2023-10-02, nuo 13:00 iki 16:30
  Kaina: 120 EUR
  Kaina nariams: 60 EUR

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content