• Užimtam vadovui apie CRM. 9 dalykai kuriuos jis turi žinoti iš anksto

  Kauno PPAR kviečia Jus į specialią seminaro “Užimtam vadovui apie CRM. 9 dalykai kuriuos jis turi žinoti iš anksto” versiją.

  Apie santykių su klientais valdymo sistemas (CRM) sklando galybė legendų: nuo dažniausiai žlungančios sistemos iki stebuklingų rezultatų per patį krizės įkarštį. Akivaizdu, kad siekiant geresnių pardavimo rezultatų, be CRM neįmanoma apseiti, bet būtina tiksliai žinoti komplikuotą CRM sistemų specifiką.

  Jūsų patogumui seminaras rengiamas iš 2-jų dalių, kad pasiimtumėte maksimalią naudą už minimalią kainą.

  I-a dalis

  Užimtam vadovui apie CRM. Įvadas

  Iš ko susideda įvadinis seminaras?

  Šis seminaras skirtas praktiškai sužinoti, kas tas CRM, kokios esminės CRM dalys ir kuo jos svarbios verslui? Nagrinėsim “Oracle”, “Microsoft”, “Salesforce”, “SugarCRM”, kitų garsiausių pasaulyje CRM įrankių gamintojų pavyzdžius, susipažinsim su geriausia praktika.

  Ką gausite?

  Po šio seminaro Jūs turėsite aiškų verslo supratimą apie CRM įrankius, įsivaizduosite kaip jie veikia, suvoksite, kuo jie ypatingi, sužinosite praktiškus CRM įrankių vertinimo bei pasirinkimo kriterijus ir būsite pasiruošę nagrinėti CRM panaudojimo strategines ir taktines subtilybes, kurios dėstomos antrojoje dalyje.

  Kam skirtas?

  Seminaras skirtas visiems besidomintiems rinkodaros ir pardavimų gerinimu, valdymu, verslo procesų automatizavimu, besiruošiantiems dirbti su CRM įrankiu bei norintiems susipažinti su CRM įrankio esme. Ši dalis labai vertinga tiems, kas nori dalyvauti antrojoje – strateginėje dalyje.

  Seminaras vyks 2011 m. sausio 11 d. 9:30 val.

  Kaina:

  Kauno PPAR nariams 100 Lt.

  Ne nariams 150 Lt.

  Trukmė 1 val 30 min.

  II-a dalis

  Užimtam vadovui apie CRM. Specializuota KPPAR versija

  Apklausos būdu bus atrinktos 5-ios (3 mokamos + 2 dovanų) aktualiausios Jums temos iš 9-ių, sudarančių visą seminarą “Užimtam vadovui apie CRM. 9 dalykai kuriuos jis turi žinoti iš anksto” (www.9CRM.eu
  )
  .

  Ką gausite?

  Seminaro metu sužinosite, kuo skiriasi CRM įrankis, procesai ir CRM sistema, aiškinsimės kaip ir kodėl reikia perorganizuoti įmonės veiklą, siekiant, kad CRM sistema būtų sėkmingai įdiegta ir duotų maksimalią grąžą; ką reikia daryti, kad CRM projektai nežlugtų išsitęsdami laike; kaip pasirinkti teisingą derybų, diegimo bei finansavimo strategiją; kitus strateginius klausimus.

  Daugiau informacijos bus pateikta pranešusiems apie susidomėjimą.

  Kam skirtas?

  Seminaras skirtas įmonių direktoriams, savininkams, verslo, plėtros, klientų aptarnavimo ir pardavimų vadovams.

  Seminaras vyks 2011 m. sausio 26 d. 9:30 val.

  Kaina:

  Kauno PPAR nariams 350 Lt.

  Ne nariams 500 Lt.

  Trukmė 2 val. 30 min.

  Prašom pranešti apie susidomėjimą el. paštu: andrius.verbyla@chambers.lt

  Informacija teikiama tel. 37 201294

  Data: 2011-01-11 - 2011-01-26, nuo 09:30 iki 09:30


Skip to content