• Teisininkų klubo susitikimas su Viešųjų pirkimų tarnybos atstovais

  Teisininkų klubas kviečia klubo ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius į susitikimą su Viešųjų pirkimų tarnybos atstovais.

  Susitikimo programa:

  • Tiekėjų dažniausios daromos klaidos viešuosiuose pirkimuose

  Gediminas Golcevas, metodinės pagalbos skyriaus vedėjas.

  • Pretenzijų institutas viešuosiuose pirkimuose

  Laimis Kuklierius, rizikų valdymo skyriaus vedėjas.

  • Diskusija

  Bus galima užduoti rūpimus klausimus pranešėjams.

  Dalyvius kviečiame susitikti gyvai, o pranešimai bus transliuojami nuotoliniu būdu. Dalyvauti kviečiame visus norinčius rūmų narius bei norinčius prisijungti prie teisininkų klubo.

  Registracija: iki rugsėjo 18 d. el. paštu andrius.verbyla@chamber.lt Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą (gatvės pavadinimas, namo numeris, būto numeris, miestas, savivaldybė, šalis) ir kontaktinius duomenis bei atstovaujamą įmonę.

  Išankstinė registracija į seminarą – būtina. Vietų skaičius ribotas. Neužsiregistravę dalyviai į renginį bus neįleidžiami.

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Svarbi informacija dėl COVID-19:

  DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

  Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

  Loading Map....

  Data: 2020-09-21, nuo 16:00 iki 18:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas


Skip to content