• Teisininkų klubas kviečia Kauno PPA rūmų narius į susitikimą tema „Kokia teisininkų profesinės etikos reikšmė teisinės sistemos kokybei?“

  Balandžio 18 d., 15:00 – 16:30 val. kviečiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Teisininkų klubo bei kitus Rūmų narius, norinčius sudalyvauti svečio teisėmis, į susitikimą tema: „Kokia teisininkų profesinės etikos reikšmė teisinės sistemos kokybei?“.

  Teisininkų profesijos atstovų vaidmuo visuomenėje ir valstybėje yra labai reikšmingas, reikalaujantis ne tik gero profesinio pasirengimo, aukšto intelekto, veikimo visuomeninių interesų labui, bet ir aukštus profesinės etikos principus atitinkančio elgesio. Teisinės sistemos efektyvumas labai priklauso nuo veikiančių institucijų ir individualių profesionalų darbo kokybės. Verslui yra labai svarbu turėti suprantamai, efektyviai ir protingai greitai dirbančią teisinę sistemą, tačiau Lietuvoje dažnai susiduriama su dideliais jos trūkumais. Todėl diskusinė tema aktuali ne tik teisininkų bendruomenei, bet ir visai verslo visuomenei.

  Tema „Teisininkų etika ir pareigos teisinei sistemai“

  • Teisininko profesijos ypatumai ir vaidmens modeliai;
  • Pagrindinės teisininko pareigos teisinei sistemai;
  • Teisėjų profesinės etikos ypatumai ir reikšmė teisingumo kokybei.

   

  Pranešėjas – Mindaugas Šimonis – advokatas, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto partnerystės docentas.

  Pranešėjas turi ilgametę teisinio ir administracinio darbo patirtį Lietuvos teismuose, buvęs Kauno apylinkės teismo pirmininkas (2010-2015) ir Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas (2015-2020), Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo padėjėjas (2001-2006), Seimo kontrolieriaus padėjėjas (1998-2001), prisidėjęs prie Lietuvos teismų sistemos reformos, teisėjų etikos vystymo, teisinių procesų kokybės didinimo. Pranešėjas yra sukaupęs didelės ekspertinės patirties tarptautiniuose projektuose, taip pat dirbant teisininku privačiame sektoriuje, ginant verslo bendrovių, žmogaus teises ir viešąjį interesą.

  Daugiau informacijos apie pranešėją: https://simonis-legal.lt/advokatas-mindaugas-simonis/

  Registracija: https://bit.ly/3yWIpQk

  Loading Map....

  Data: 2023-04-18, nuo 15:00 iki 16:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas


Skip to content