• Teisininkų ir Personalo vadovų klubų susitikimas – „Kokiomis savybėmis pasižymi efektyvus žmogus?“

             

  Liepos 12 dieną 15:00 val. Kviečiame KPPAR Teisininkų ir Personalo vadovų klubų narius į susitikimą, kurio metu geštalto psichoterapijos konsultantė Kristina Sadauskienė ir sertifikuota DaVinci 365® ARCHITECTUS programos trenerė Ineta Morkūnienė dalinsis įžvalgomis tema: „Kokiomis savybėmis pasižymi efektyvus žmogus, kurie mąstymo ir elgesio įpročiai padeda, o kurie trukdo siekti gyvenimo tikslų?“

  Projekto „vaiko emocijos“ kūrėja K. Sadauskienė, remdamasi lyderiaujančių Kalifornijos (JAV) ir Kvinslendo (Australija) universitetų asmenybės portreto testo ir jo pritaikymo galimybių metodikomis, pristatys 10 kritinių asmeninių savybių, lemiančių efektyvumą, tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

  Šis testas leidžia pamatyti žmogaus mąstymo ir elgesio įpročius, pamatuoti, kiek žmogus išnaudoja savo potencialo, parodo, kaip linkęs priiminėti sprendimus. Susitikimo metu, kiekvienas dalyvis galės pats įsivertinti savo savybes ir, jei norės – pasitikrinti, kiek tai sutampa su realiais testo rezultatais.

  Norintys atlikti asmenybės portreto testą – galės jį atlikti po seminaro, internetu.

  Pranešėjos:

  Kristina Sadauskienė, geštalto psichoterapijos konsultantė, projekto „vaiko emocijos“ kūrėja, UAB „Tęstinių mokymų centro“ projektų vadybininkė.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Ineta Morkūnienė, sertifikuota DaVinci 365® ARCHITECTUS programos trenerė, dirbanti su giluminiais mąstymo ir elgesio įpročių pokyčiais. Daugiau informacijos: https://davinci365.lt/  

  Būtina išankstinė registracija, papildoma informacija el. paštu: andrius.verbyla@chamber.lt, tel. +370 677 64050

  Loading Map....

  Data: 2022-07-12, nuo 15:00 iki 16:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content