• „Teisės aktų, reglamentuojančių darbo santykius 2016 m., naujienos. Darbo užmokesčio ir darbo laiko nustatymas ir apskaita, suminė darbo laiko apskaita. Įžvalgos apie naująjį Darbo kodeksą“ (Marijampolėje)

  KAUNO PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ
  MARIJAMPOLĖS FILIALAS

  Vasario 12 d. 10 val. kviečia į praktinį seminarą tema:

  “Teisės aktų, reglamentuojančių darbo santykius 2016 m., naujienos. Darbo užmokesčio ir darbo laiko nustatymas ir apskaita, suminė darbo laiko apskaita. Įžvalgos apie naująjį Darbo kodeksą”

  SEMINARO TURINYS:

  1. Šios dienos aktualija – LR Darbo kodeksas ir jo reglamentas.

  • Norminiai dokumentai, reglamentuojantys darbo sutarčių, darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaitą. Darbo sutarčių sąlygos, pagrindinės ir kintamosios darbo užmokesčio dalys. Naujausi teisės aktų, reglamentuojančių darbo užmokestį, pasikeitimai nuo 2016 m.
  • Suminė darbo laiko apskaita. Kada ir kaip būtina įvesti suminę darbo laiko apskaitą. Suminės darbo laiko apskaitos grafikų sudarymas. Darbo laikas švenčių bei poilsio dienomis. Paros ir savaitės nepertraukiamojo poilsio ypatumai; viršvalandiniai darbai. Darbo grafiko keitimas. Darbo grafikų pavyzdžiai ir kaip juos taikyti praktikoje. Darbuotojo darbo ir poilsio balansas.
  • Vidutinis darbo užmokestis. Vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimas – tvarkos taikymas. Darbo užmokesčio už atostogas ir kompensacijų už nepanaudotas atostogas apskaičiavimas.

  2. Pasiruošimas naujojo Darbo kodekso nuostatų taikymui:

  • Darbdavio santykis su darbuotojais, darbo sutartys – susitarimai su darbuotoju, planuojamos darbo sutarčių rūšys, numatomos darbo sutarties sąlygos. Darbo sutarties vykdymas ir pasibaigimas, planuojamos atleidimo sąlygos.
  • Darbo laikas. Kas numatoma naujajame Darbo kodekso projekte? Darbo laiko sąvoka, struktūra, darbo laiko trukmė ir apskaita.

  Seminare atliksime lyginamąją analizę tarp dabartinio LR Darbo kodekso nuostatų ir naujojo LR Darbo kodekso reglamento.

  Seminaro lektorė Raimonda Valutienė – lektorė, turinti aštuoniolikos metų personalo vadovės ir buhalterės darbo patirtį. Darbo teisės, darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo užmokesčio apskaitos specialistė. Aštuntus metus dirba lektore-konsultante, veda seminarus darbo teisės, darbo užmokesčio skaičiavimo, verslo kūrimo, personalo valdymo ir dokumentų rengimo ir apskaitos temomis, taip pat teikia individualias verslo kūrimo, darbo teisės konsultacijas.

  Seminaras vyks Laisvės g. 18, Marijampolė. Trukmė 6 akademinės val. Pageidaujančius dalyvauti rūmų narius prašome sumokėti grynais 35,00 EUR, ne rūmų nariams 45 EUR Lt (jeigu dalyvaus daugiau negu du žmonės iš įmonės ar buhalterių klubo nariai taikoma 10 % nuolaida) arba pervesti nurodytą sumą į a/s LT277300010002339307 Swedbankas. Įmonės kodas 110069985

  Dalyvių išankstinė registracija būtina telefonu (8 343) 55 568 arba dana.liukineviciene@chambers.lt iki vasario 10 d.

  Data: 2016-02-12, nuo 10:00 iki 13:00


Skip to content