• Tarptautinis verslo kontaktų renginys „Textile Connect 2020“

   

   

   

   

   

   

   

  Tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys „Textile Connect“ perkeliamas į virtualią erdvę ir vyks 2020 m. gegužės 4-8 dienomis.

  Kviečiame Lietuvos tekstilės gamintojus bei tekstilės apdirbimo paslaugų teikėjus, ieškančius partnerių užsienyje, dalyvauti nemokamame renginyje bei nuotoliniu būdu susipažinti su potencialiais partneriais iš visos Europos.

  Daugiau informacijos apie renginį: https://textile-connect-2020.b2match.io/

  Registracija: https://textile-connect-2020.b2match.io/signup

  Suraskite partnerius neišeidami iš namų! Susiklosčius esamai situacijai dėl COVID – 19, realūs susitikimai perkeliami į virtualią erdvę! Registruokitės, kvieskite į susitikimus Jums įdomius dalyvius, patvirtinkite arba atmeskite gautus kvietimus – turite galimybę susitikti po potencialiais partneriais iš 10 Europos šalių! Prieš renginį į savo elektroninį  paštą gausite susitikimų grafiką bei galėsite jungtis  suplanuotiems susitikimams internetu.

  Šis renginys  skirtas tekstilės ir mados (aprangos bei avalynės)  sektoriaus  įmonėms, dizaineriams, ieškantiems gamybos partnerių, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų bei platintojų.

  Užsienio  įmonės ypač domisi Lietuvos  tekstilės įmonėmis, kurios galėtų  atlikti paslaugas pagal jų užsakymus (siuvimas, mezgimas, siuvinėjimas, skaitmeninės spaudos paslaugos, medžiagų kūrimas, drabužių konstravimas, modeliavimas, plisavimas ir t.t.)

  Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

   

  Jeigu turite klausimų, susisiekite su  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstove Ingrida Braziūniene, tel. 8633 74431, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

   

                  

   

  Data: 2020-05-04 - 2020-05-08, nuo 00:00 iki 00:00


Skip to content