• Tarptautinis verslo kontaktų renginys B2B prie parodos R+T 2012

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į tarptautinį verslo kontaktų renginį B2B prie parodos R+T 2012, kuris vyks vasario 29 – kovo 2 dienomis Stuttgarte (Vokietija).

  Tai dar viena galimybė rasti verslo partnerius, klientus ar technologijas pagal Jūsų poreikį.

  Renginys skirtas įmonėms, kurios kuria, gamina ar parduoda ir montuoja:

  • Žaliuzes, markizes, roletus

  • Vartus ir duris

  • Langus ir langines

  • Uždarymo / atidarymo techniką ir automatiką

  • Elektrinius saugos įrenginius

  Data ir vieta: 2012 m. vasario 29 – kovo 2 dienomis Stuttgarto parodų centras, Handwerk International Baden-Württemberg stendas (įėjimas Ost).

  Kodėl verta dalyvauti verslo kontaktų renginyje?

  • Užmegsite tiesioginius kontaktus su Jūsų pasirinktomis užsienio įmonėmis (tiekėjais, pirkėjais, technologiniais partneriais) pagal iš anksto suderintą grafiką. Kontaktų renginyje dalyvauja ne tik parodos dalyviai, bet ir lankytojai.

  • Aplankysite parodą “R+T 2012” (www.rolladen-tore.de
   ).

  • Įvertinsite savo įmonės konkurencingumo lygį Europos rinkoje.

  Kaip dalyvauti? Paprasta…

  1. Registruokitės internetinėje svetainėje: https://b2fair.b2b-match.com/rt2012/p_registration.php
   . Pildydami dalyvio anketą pateikite tikslią ir aiškią informaciją apie savo įmonę, bendradarbiavimo pasiūlymą, galimą partnerį. Venkite ilgų aprašymų, bet ir “nesutaupykite” informacijos. Registracija vyksta iki 2012-02-01.

  2. Rinkitės partnerius susitikimams. Užsiregistravę galėsite kviesti užsienio įmones susitikimams su Jumis. Taip pat susitikimams Jus kvies ir užsienio įmonės. Šiuos kvietimus turėsite patvirtinti arba atmesti. Tokiu būdu turėsite savo susitikimų tvarkaraštį (el. paštu gausite likus keletui dienų iki renginio).

  3. Pasirengimas susitikimams. Planuojama susitikimų trukmė – 30 min. Iš anksto pasiruoškite aiškius ir konkrečius bendradarbiavimo pasiūlymus. Taip padidinsite susitikimų efektyvumą. Susitikimai vyks Handwerk International Baden-Württemberg stende arba parodos dalyvių stenduose. Tai bus nurodyta tvarkaraštyje.

  4. Enterprise Europe Network darbuotojų pagalba prieš renginį ir renginio metu yra nemokama. Registracijos mokestis yra 150 EUR (įėjimo į parodą R+T bilietas, parodos katalogas, užkandžiai ir gaivieji gėrimai, vertėjo paslaugos (anglų-vokiečių kalba). Jei nepavyks suorganizuoti verslo susitikimų, mokestis bus grąžinamas. Taip pat Jūs apmokate savo darbuotojų kelionės, pragyvenimo išlaidas.

  5. Daugiau informacijos apie verslo kontaktų renginį rasite internetinėje svetainėje https://b2fair.b2b-match.com/rt2012/

  6. Pagalba verslo kontaktų mugės dalyviui: Mes padėsime Jums pildant dalyvio registracijos anketą, atsakysime į Jūsų klausimus prieš renginį ir renginio metu, patarsime, kaip nuvykti į renginio vietą.

  Iškilus bet kokiam klausimui kontaktuokite su:

  Tarptautinių ryšių vadybininku Edmundu Cyliku, tel.: 8 37 201491, el. paštas: cylikas@chamber.lt
  .

  Data: 2012-02-29 - 2012-03-02, nuo 06:00 iki 18:00


Skip to content