• Tarptautinė verslo kontaktų mugė

  VšĮ “Versli Lietuva” ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) kviečia tekstilės ir aprangos įmones – gamintojus ir prekybininkus – dalyvauti tarptautinėje verslo kontaktų mugėje, kuri vyks tarptautinės parodos “Baltijos tekstilė ir oda” metu, 2013 m. spalio 18 d. Vilniuje, Lietuvos parodų centre LITEXPO, konferencijų salėje 5.1.

  Verslo kontaktų mugės tikslas – plėtoti Lietuvos bei kitų šalių tekstilės ir aprangos įmonių verslo kontaktus bei prekybinius santykius.

  Planuojama, kad verslo kontaktų mugėje dalyvaus virš 60 didmeninės ir mažmeninės prekybos firmų, gamybinių bei paslaugų įmonių iš Lietuvos, Rusijos bei kitų šalių. Numatoma, kad Rusijos delegaciją (13-15 atstovų) iš Sankt Peterburgo ar jo regiono sudarys didelių prekybinių taškų vadovai. Taip pat bus kviečiamos dalyvauti aprangos ir tekstilės prekybinės įmonės iš įvairių Europos šalių.

  Tai puiki galimybė Jūsų įmonei pristatyti savo gaminamus produktus, teikiamas paslaugas bei užmegzti naujus verslo kontaktus su kitų šalių kompanijomis, rasti potencialių verslo partnerių bei pasikeisti patirtimi. Kiekvienas kontaktų mugėje užsiregistravęs dalyvis turės galimybę pasirinkti įmonę, su kuria norės susitikti verslo kontaktų mugės metu. Atsižvelgiant į įmonių bendradarbiavimo poreikius, kiekvienam dalyviui bus parengta individuali susitikimų programa.

  Dalyvavimo verslo kontaktų mugėje sąlygos:

  Parodos “Baltijos tekstilė ir oda 2013” dalyviams dalyvavimas nemokamas;

  Lietuvos įmonėms, nedalyvaujančioms parodoje, kontaktų mugės mokestis 200LTL su PVM;

  Norinčius dalyvauti kviečiame užpildyti registracijos anketą
  susitikimų organizavimo platformoje: http://www.b2faironline.com/

  Užsiregistruoti kviečiame iki š.m. rugsėjo 27 d. Užpildę pirminę registracijos formą gausite priėjimo prie sistemos kodus ir instrukcijas dėl tolimesnių veiksmų.

  Iškilus klausimams kreipkitės:

  Ramūnas Baltaduonis r.baltaduonis@enterpriselithuania.com
  ; +37061211476


  Data: 2013-10-18, nuo 09:00 iki 13:00


Skip to content